Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IX KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2017
No, jakoś nie kojarzę, sędziując nalewki w Łodzi, czy w Piotrkowie, żeby podawać wyniki szczątkowe. Win w Łodzi jest 141, nie ma SAPa wspomagającego analizę. Wszystko trza by było ręcznie. A niestety czasu brak. Mazer Cup, czy Parpary Cup wołają wstępne. Mogą opłacić sekretarki/analityczki. Łódź Cup - póki co - nie ma wstępnych, ni sekretarek..

(06-12-2017, 17:29)tata1959 napisał(a):
(01-12-2017, 16:17)GENERAL AIDID napisał(a): Organizator nie przewidział publikacji takich danych. Jedyny znany mi konkurs, który wysyła nieobecnym to Mazer od miodów. W Łodzi tuż po konkursie jest możliwość rozmowy z Pełnomocnikiem i dowiedzenia się, jak z grubsza w poszczególnych kryteriach wypadło wino.

Przecież odsyłanie do Pełnomocnika, który coś tam z grubsza zaraz po konkursie poda jest obrażające dla uczestników a już szczególnie dla tych "wysyłkowych". Tak uważam.
Ależ brednie! Póki nie mamy zgłoszeń z Kazachstanu, Kamczatki, czy Korei, stawiennictwo osobiste jest jak najbardziej na miejscu/możliwe/realne.
Zapraszam. Pełnomocnik poświęci czas takiemu pytającemu, ba! Może nawet sam ocenić wziąwszy arkusz i ściągawkę (gorzej, jak się okaże bardziej krytyczny, niż wysoka komisja...)
Odpowiedz
Normalnie uwielbiam ten zwrot

Cytat:oczywista oczywistość

brrrr.......
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Generale. Wiem , że podanie każdemu z osobna wyników nie jest łatwą sprawą. Ale chętnych nie jest tak wielu.
Ja za zeszłoroczny konkurs każdemu chętnemu wysłałem arkusze ocen ( tym bardziej że masz to już w formie elektronicznej a ja tego nie miałem). Owszem trochę roboty jest ale można zatrudnić jakiegoś Ukraińca ;)
Podanie wyników konkursu tego samego dnia to już jest duża sprawa ale podanie szczegółowych ocen win naprawdę jest warte zachodu.
Odpowiedz
Upór, niczym nieuzasadniony, przed podaniem autorowi trunku wyników ocen, które są dla niego tak ważne, podważa wiarygodność i dobre intencje Organizatora. O tym bredziłem.
Oooops! Znowu bredzę.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Potwierdzam, że tak naprawdę nie ma aż tylu chętnych na szczegółowe wyniki po konkursie. W tym roku po konkursie nalewkowym tylko pięć osób poprosiło o takowe. Oczywiście otrzymały bez ujawniania personaliów sędziowskich. Niemniej jednak takie sprawy to wyłączna decyzja organizatora.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Ja też w tym roku po konkursie nalewkowym wysłałem oceny kilku osobom. A nalewek na konkursie było dużo:) A sędziów tylko 5.

PS Andrzeju nie upierajcie się przy swoim...
Krzysztof

Zapraszam na stronę:Piwo
i na tę stronę:Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych
Odpowiedz
Andrzejku.
Obrany sposób nie jest dobrą metodą do nakłonienia wystawców na przyjazd na konkurs.
Więcej swoim sławetnym kociołkiem zdziałasz niż tzw. Pełnomocnikiem.

Teraz prywata:
jakbyś wziął kociołek na Wysową 2018 to ja bym barszcz ukraiński...... ten tego... nooooo..........., i w ogóle.... bez penetracji Jasiowej piwnicy za wodą po ogórkach i bez walenia kopyścią po łbach "jajcarzy", "znaczy si" zorganizował.
Jesteśmy "po słowie", "znaczy si" umówieni???
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(07-12-2017, 18:49)tata1959 napisał(a): ...to ja bym barszcz ukraiński...... ten tego.....
Nie jest to chyba nadzwyczajny pomysł. Z tego co pamiętam to w ostatnich latach podczas zlotu w Wysowej w menu Zacisza był właśnie w/w.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Jarek - masz jak w banku i jak spróbujesz to docenisz uroki PRAWDZIWEGO barszczu UA z całym szacunkiem dla Zacisza. Tylko trzeba żeby sam Generał z kociołkiem sławetnym (ani słowa o brzuchu bo i ja.....!!!!) przyjechał.

Odpowiedz
Coś się zrobiło nie na temat:)

PS Jenerał ma nie przyjechać? No co Ty Heniu.
Krzysztof

Zapraszam na stronę:Piwo
i na tę stronę:Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych

Skocz do: