Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IX RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2016
W nawiązaniu do załączonego obrazka przewiduję, że mityczne wysowskie RYDZE obrodzą w tym roku w lipcu, skoro zebrałem dziś kozaki, które sypią się tam zwykle dopiero od sierpnia.
Odpowiedz
Jan,
gdyby cokolwiek zmieniało się, czy pojawiały aktualizacje, dotyczące zlotu i jego następstw :) proszę o kontakt telefoniczny.

Dzięki,

Maciej
Odpowiedz
Witongo + 1
Odpowiedz
Proszę o wpisanie mnie na listę.
Krzysztof

Zapraszam na stronę:Piwo
i na tę stronę:Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych
Odpowiedz
I ja proszę o dopisanie do listy - dziadek2 + Tosia.
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
No Romek, lepiej późno .... siem cieszymy.
A co z Cebulką naszą sympatyczną - moje papużki pytają? Będą bawić jakby co :diabelek:
=====================================
Jasiu. Poproszę o zaktualizowanie mojego wpisu na pierwszej stronie na: tata1959 + 5.
Planujemy (4 osoby) przyjazd w sobotę 3 września żeby "grunt przygotować" (młodzi w środę 7 września bo podobno się wtedy właśnie zlot zaczyna na poważnie - znaczy zbiórka w szopie za domkami :pijemy: ).
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Pozwoliłem sobie edytować za Jasia bo i my prawdopodobnie przyjedziemy bez Piotrusia.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Jarek - bez Piotrusia to masz ....... ! Piotruś MUSI być!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(29-06-2016, 17:14)tata1959 napisał(a): A co z Cebulką naszą sympatyczną - moje papużki pytają? Będą bawić jakby co :diabelek:

Zgłaszam się wywołana  :)  Jest mi STRASZNIE miło że o nas pamiętacie Heart
Ja też juz o Wysowej myślałam od pewnego czasu, ale że dżentelmen którego poprzednio przywiozłam na zlot w opakowaniu jest już od 9ego grudnia poza opakowaniem robi trochę więcej ambarasu wokół siebie i tak kombinuję czy sobie z dwójką poradzę czy nie...
Ale rozmawiałam z Tosią która zrobiła mi o tak :glupek:  i powiedziała, że sobie poradzimy, tak więc zgłaszam siebie plus Cebulątko (nieodmiennie co jakiś czas wyskakujące jak grom z jasnego nieba z pytaniem o tych wujków którzy byli jak mieszkaliśmy w domkach, kiedy ich znów odwiedzimy :D  ) oraz Szczypioreczka lat 0 miesięcy 10. Może uda się to sałatkowe stado powiększyć o mojego męża - będę namawiać.

Ciężarną juz na zlocie Nalewkowo-winiarskim mieliście, czas na matkę karmiącą. Znów będę tylko patrzeć i wąchać :glowa_w_mur:

Czy jest konkurs na trzydniowe nalewki? To zrobię tą karmelową :)
Poza tym specjalnie juz z myślą o Wysowej powstał duży słój ogórków konserwowych moich ulubionych i chilli też załaduję do czegoś większego, bo czymże jest dżemówka wobec szopy za domkami... :chytry:
Odpowiedz
Nareszcie Ewuś, a Jurkiem to trzeba porządnie wstrząsnąć, bo samo namawianie niewiele pomaga ;)
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Może będą i Cebulkowe serki ? ;)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Noooooooo, cudownie.
Odnośnie trzydniowych to ogłaszam konkurs: Ty weź karmelową, ja cytrynówkę (już przegrałem), może jeszcze ktoś coś i na pewno się uda.
Chilijczyki też już "narychtowałem" - zrobimy konkurs?

Odpowiedz
Czy można się jeszcze dopisać? Z tzw. +1?

Maciej

Odpowiedz
Jasne, można się dopisywać bez ograniczeń.
Odpowiedz
Ha, w końcu udało mi się nie paść przy dziecku i dotrzeć do komputera.

Serki? :P  Znów mi się wylosowało dziecko ze skazą białkową więc mleka nawet nie wącham od pół roku, ale postaram się - tylko ostrzegam że robione będą na oko, bez próbowania. Świeża podpuszczka już zamówiona ::) Tylko skąd ja prawdziwe mleko wezmę skoro do Wysowej to dopiero jadę? :glupek: 

Poza tym postraszyłam Jurka Tosią z warząchwią i nie miał wyjścia - powiedział że jedzie.
Tak więc proszę o zapisanie od czwartku Cebulka+ 1 dorosły + 1 dziecko + 1 niemowlę :) 

Zapomniałam poprzednio napisać - zdjęcie kozaków obok magnolii ŚWIETNE !!
To jak... nie wiem - dynie obok krokusów, skromność u Christiano Ronaldo, Krakowiak mówiący 'na dwór' - jednym słowem w głowie sie nie mieści :lol:
Odpowiedz
(19-07-2016, 21:45)Cebulka napisał(a): Poza tym postraszyłam Jurka Tosią z warząchwią i nie miał wyjścia - powiedział że jedzie.
Tak więc proszę o zapisanie od czwartku Cebulka+ 1 dorosły + 1 dziecko + 1 niemowlę :)

Jurek (ksywa Szczypior) został od razu opcjonalnie wpisany w 1-ym poście, jak wystąpiła Tosia jako instancja sprawcza.
Teraz zmieniam status z " i może nawet..." na " a nawet ".

A dynia w krokusach...?
Pewnie z importu...
Kozaki - towar łatwo psujący, więc autentyk gwarantowany!
Odpowiedz
Temat dnia powszedniego: złowiłem na Sanie 177 uklei, oprawiłem je i się mrożą razem z 74 szt., które zamroziłem w sobotę.
Jutro muszę jeszcze dołowić jakieś 100-150 brakujących "do planu".
Po co o tym w tym wątku? Bo ma to bezpośredni związek ze zlotem. Kto będzie ten się przekona.

Odpowiedz
Dobrze że przyjedziemy wcześniej to się jeszcze na nie załapiemy.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Ja jestem od 3-go, ale myślę, że w środę to już naprawdę ostatni termin do przyjazdu ;)
Załapiecie się - macie przecież abonament ;) Nawet nie wiesz jak te uklejki zapasują do tego co Ty przywieziesz ;)
Kiedy przyjeżdżacie i co z Piotrkiem?

Odpowiedz
Planujemy od środy.
Piotrkowi troszkę się sytuacja skomplikowała.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Kto jeszcze od środy?
Może impra w chacie wyjdzie jak w ub. roku w czwartek i obiecuję nie forsować ławek oraz odradzam innym - są france wbetonowane ;)
Po powrocie chirurg się długo zastanawiał dlaczego odnóże nie złamane.

Odpowiedz
(18-07-2016, 10:41)von Vinentropp napisał(a): Jasne, można się dopisywać bez ograniczeń.

A do kiedy najpóźniej będzie można się dopisać? Bo dusza by chciała, ale nie będę w stanie podjąć decyzji aż prawie do końca sierpnia, wiec na razie nie chce się deklarować.
Odpowiedz
(24-07-2016, 21:54)tata1959 napisał(a): Kto jeszcze od środy?

Ja :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(24-07-2016, 21:14)tata1959 napisał(a): Temat dnia powszedniego: złowiłem na Sanie 177 uklei, oprawiłem je i się mrożą razem z 74 szt., które zamroziłem w sobotę.
Jutro muszę jeszcze dołowić jakieś 100-150 brakujących "do planu".
Po co o tym w tym wątku? Bo ma to bezpośredni związek ze zlotem. Kto będzie ten się przekona.

przeczuwam kiszone ukleje.... :pijemy:
Odpowiedz
(24-07-2016, 22:04)monika7 napisał(a): A do kiedy najpóźniej będzie można się dopisać?

Do samego Zlotu. Dasz radę i przybywaj na Zlot.
Odpowiedz

Skocz do: