Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacja o postach
No dobra, skoro wszystko już działa jak powinno ::) to fajnie by było, jakby aktualizowały sie "lampki" przy działach. Mam na mysli to, że codziennie wieczoram mam przeczytane wszystkie nowe posty a lampki na stronie głównej mnie informują, że dział zawiera nowe posty . Więc gaszę je(a raczej zapalam) a następnego dnia cały proces się powtarza :D
imperare sibi maximum imperium est

pozdrawiam 
Jola  
Odpowiedz
Często wieczorami pojawiają się nowe posty.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Miałam na myśli, że jak już wszystkie przeczytam - czyli nie mam ani jednej zielonej strzałki :D Gaszę wtedy okna, które wciąż się palą.
imperare sibi maximum imperium est

pozdrawiam 
Jola  
Odpowiedz
Na stronie głównej forum,na samym dole po prawej stronie masz opcję oznacz działy jako przeczytane. Klikasz i zapalasz lampki. Swoją drogą powinno być odwrotnie. Zgaszone po przeczytaniu , palące się - do przeczytania.
Odpowiedz
Tak - powinno być odwrotnie, tzn. ikonki lampek trzeba zamienić. Zrobi się niedługo :)
Odpowiedz
Jeszcze nie zrobione.

Grzegorz

Odpowiedz
Już jest zrobione. Lampki zostały zamienione. Może minąć kilka godzin zanim Wasze przeglądarki pobiorą z serwera nowe style szaty graficznej.
Odpowiedz
Wystarczy przypomnieć i już jest zrobione :D.

Grzegorz

Odpowiedz
Grzesiek ale po co tak... Witek zrobił dla tego forum tyle dobrego. Może lepiej napisać... DZIĘKUJĘ.

Dzięki Witas. Teraz te zapalone lampki, są adekwatne do rzeczywistości...
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
(23-02-2016, 13:38)plecionka napisał(a): Na stronie głównej forum,na samym dole po prawej stronie masz opcję oznacz działy jako przeczytane. Klikasz i zapalasz lampki. Swoją drogą powinno być odwrotnie. Zgaszone po przeczytaniu , palące się -  do przeczytania.

Też tak uważam.
Obecne wskazania lampek są kontr-intuicyjne.

Natomiast, co do spraw aktualnych:

Nie działa wskaźnik nowych postów.
Zielone strzałki są od kilu dni nieczynne.
Lampki się też zawiesiły.

Coś da się zrobić...?
Odpowiedz
Przy okazji.

Nie działa licznik wyświetleń.
Odpowiedz
I przy okazji........zamiast ile minut czy godzin temu dodano post lepiej podać faktyczny czas czyli aktualną godzinę dodania wpisu.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....

Skocz do: