Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAK PRZYGOTOWAĆ ZDJĘCIA PRAWIDŁOWEGO FORMATU!
Aha:placze:
skoro mam czekac nie wiadomo na co to bedę czekał :glowa_w_mur:
Odpowiedz
Ha i jak widać doczekałem się!
Odpowiedz
IRFAN VIEV to syf .... w dodatku tylko w wersji angielskiej. Miałem to pół roku i szkoda czasu, i tak nie rozgryzłem .... a co jeśli chcę wykadrować kawałek zdjęcia?? RESIZE zmniejsza całe zdjęcie!!
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Bagiusz
IRFAN VIEV to syf .... w dodatku tylko w wersji angielskiej. Miałem to pół roku i szkoda czasu, i tak nie rozgryzłem .... a co jeśli chcę wykadrować kawałek zdjęcia?? RESIZE zmniejsza całe zdjęcie!!
... trzeba troszkę ruszyć łepetyną i wyszukiwarką. Pół roku to sporo czasu...:P
Po pierwsze bez problemu można znaleść język polski do tegoż programu. Aktualnie mam v. 3.98 po polsku. Znalezienie spolszczenia zajeło mi parę sekund:http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Irfa...lr=lang_pl.
A kadrowanie nie stanowi żadnego problemu. Zaznaczasz myszką interesujący cię kawałek->ctr+C(lub kopiuj)->klik myszką w celu odznaczenia->ctr+V(lub wklej) i jest wykadrowane. Niezbyt trudne co...? ;)
Irfan View z pluginami to naprawdę bardzo dobra propozycja dla osób nie korzystających z zaawansowanej obróbki grafiki i nie ma co wypisywać bzdur, że to syf. Program jest darmowy, a wielkim dodatkowym atutem jest obsługa wtyczek do Photoshop'a, ale to już zupełnie inna historia...
Odpowiedz
znaleźć
Odpowiedz
Dzieki crazy cat za link własnie zainstalowałem i juz pierwsze zdjęcie - do Avatora wysłałem. Program super i znacznie upraszcza sprawę dopasowania zdjęć do wymogów forum. Polecam:spoko:
Odpowiedz
Witam.
Wykonałem wszystkie zalecenia co do objętości zdjęcia a mino to nie potrafie dodać go do mojej wiadomości. Czy mam to zrobić przez opcję "załącznik"? Co robie źle albo czego nie robię.
Pozdrawiam
Adam
P.S.
Z góry przepraszam za te pytania ale jak już się wyszkolę w temacie zdjęć to potem zostaje mi tylko pytać o sprawy czysto winno-techniczne.
Odpowiedz
Pod ostatnim postem masz okienko "odpowiedz" z tego skorzystaj , nie z szybkiej odpowiedzi . Jak nadal nie wchodzi zdjęcie ( w prawidłowym formacie ) co jest raczej nie możliwe to wklej np. w FOTOSIK i daj odnośnik do niego .
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Może ktoś z Modów mógłby edytować pierwszy post, aby był zgodny z aktualnym regulaminem?
Odpowiedz
mówisz i masz:)
pozdrawiam
Odpowiedz
Próba wstawienia obrazka:

Załączone pliki Miniatury

Skocz do: