Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka wódka na wesele
#26
Szukaj w Leclerc'u, Lidl'u albo w mniejszych sklepach, za 6zł można dostać takiego dla dzieci, gdzie w składzie jest tylko sok winogronowy (12%), woda, dwutlenek węgla, witamina C no i cukier. Wystrzegaj się natomiast trele morele czy piccolo, bo tam już ładują chemię, a właściwego soku jaki jest na etykiecie dają 1%. reszta to jabłkowy przeważnie (ale czasami nie przekracza nawet wartości dwucyfrowej). Kupiłem kiedyś siostrzenicą węgierskie takie winko z postaciami z filmu "Frozen" (Elza, Olaf i te sprawy) i było naprawdę dobre, a do tego 100% naturalne.

https://www.google.com/search?q=szampan+...9jM:&vet=1Odpowiedz
#27
(15-11-2019, 11:11)grzechu napisał(a): Pomyśl nad szampanem bezalkoholowym. Jeśli na weselu będą dzieci lub osoby dorosłe które nie mogą/nie chcą pić alkoholu, to nie będą czuły się "odstawione".

I pomyśl też o paru butelkach piwa bezalkoholowego.
Odpowiedz
#28
(15-11-2019, 10:06)on995 napisał(a): .......potrzebuje 22 butelki to tragedii z cena nie ma.
Normalnie "gitarę" zawracasz. My tu z "dobrym słowem" na "typowe wesele" a Ty mikrodetalem urodzinowym nielubianej teściowej "gitarę" zawracasz. Nie masz poważniejszych problemów? Podesłać Ci kilka? Błeeee.....
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
#29
tata1959 - dziękuję za namiar, cena białego bociana u nich to 21,76 zł , czyli drożej niż na tanie alkohole , jednak wysyłka darmowa , przedstawiciel Polmosu przyjeżdża po umówieniu na konkretny dzień, co jest dobre a nie jak na hurtowaniach że puszczają kuriera kiedy chcą, więc temat praktycznie do zamknięcia kupiłem białego bociana.Skocz do: