Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS NA FORUMOWY KALENDARZ 2012
Wzorem minionych lat ,pewna grupa ludzi chciałaby nabyć forumowy kalendarz.
Dlatego ogłaszam konkurs na takowy.

Najlepszy projekt otrzyma nagrodę 150 PLN na zakupy w wybranym sklepie oferującym art winiarskie itp.

Konkurs chciałbym zacząć rozstrzygać za około dwa tygodnie powiedzmy ,że czekamy na projekty do 13 listopada

Do dzieła
Odpowiedz
(27-10-2011, 07:53)plecionka napisał(a): pewna grupa ludzi
jak to brzmi :fajka:
Odpowiedz
NO dobra.
Pewna cześć naszej forumowej społeczności.:D
Odpowiedz
Ponieważ wątki o Kalendarzach są w różnych sekcjach forum (raz w "Konkursach" raz we "Wspólnych Akcjach") pozwolę sobie wrzucić linki do projektów i wyników konkursów na poprzednie Forumowe Kalendarze.

> KALENDARZ 2011 <
> KALENDARZ 2010 <
> KALENDARZ 2009 <

A przy okazji może ktoś z Adminów puściłby "okolicznościowe" PW do wszystkich?
Odpowiedz
No, panowie i panie, jeszcze tydzień do zakończenia konkursu. Proszę o zamieszczanie propozycji bo koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Nagroda jest całkiem atrakcyjna.
Marek.
Odpowiedz
Chyba w tym wątku należy zamieszczać propozycje?
Więc zamieszczam :) Myślałem, że się nie uda znowu nic zaproponować, ale się udało. Mam nadzieje, ze się spodoba. Projekt prosty i na szybko bo na więcej nie wystarczyło czasu.
Pozdrawiam

Kalendarz

[Obrazek: KALENDARZ_VER_okladka.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_1sty.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_2lut.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_3marz.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_4kwie.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_5maj.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_6czer.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_7lip.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_8sier.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_9wrze.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_11list2.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_10paz.jpg]
[Obrazek: KALENDARZ_VER_12gru2.jpg]
Odpowiedz
Piwokot link nie działa:P
Odpowiedz
U mnie działa. Sprawdź teraz, bo może trafiłeś jak edytowałem posta
Odpowiedz
"Niestety nie znaleziono strony."
Odpowiedz
Przepraszam, już jest :)
Odpowiedz
Bardzo ładny, jak to warto ludzi motywować.
Odpowiedz
Dziękuję za umieszczenie mojego nie idealnego zdjęcia:D Na pewno kupię:D
Odpowiedz
Aha, tak przy okazji, żeby potem nie było za późno. Wszystkich których zdjęcia pojawiły się w moim kalendarzu proszę o przesłanie zdjęcia w oryginalnym rozmiarze na piwkot"małpa"o2.pl . Nie wiem czy będzie drukowany, ale piszę już teraz żeby nie było za późno. Jeśli nie będę miał zdjęcia w dużym rozmiarze trzeba będzie zmienić zdjęcie.
Odpowiedz
Mnie się podoba. Jak zdążymy przed Gwiazdką, to ze 3 kupię.:brawo:
Odpowiedz
Piwkot nie żebym był małostkowy i upierdliwy, ale proponuję drobne korekty dotyczące kolejności zdjęć. Minimalne minimum to zamiana czerwca z majem. Po głębszym zastanowieniu może również inne "logiczne" moim zdaniem zmiany :wrzesień na październik, październik na listopad, listopad na wrzesień.
Odpowiedz
(08-11-2011, 20:47)piwkot napisał(a): Chyba w tym wątku należy zamieszczać propozycje?
Więc zamieszczam :)
Ogólny koncept ok ale jak dla mnie za dużo pszczół i to zdjęcie z pustymi flaszkami ze stycznia też mi nie bardzo pasuje....
Patrzyłeś do > TEGO < wątku?
Mi podoba się zwłaszcza zimowa winnica 1stgreen-a, mrożona róża Alchemika i napełnione butelki Kamila.
Odpowiedz
Czepiacie się... było zrobić sondy na każdy miesiąc i wybrać zdjęcia. Tak to teraz trudno każdemu będzie dogodzić :(
Pszczół jest 3 zdjęcia, chyba nie za dużo jeśli spojrzeć ile jest miodosytników i pszczelarzy na forum. Poza tym jest to ukłon w ich stronę ponieważ w poprzednich 3 kalendarzach nie mieli nawet jednego zdjęcia mimo, że jest to forum winiarzy i MIODOSYTNIKÓW. Szukałem zdjęć miodu pitnego, ale nie znalazłem niestety odpowiedniej wielkości. Ale jak koncept się podoba mogę zrobić wersje drugą i kolejną, tylko czy dogodze wszystkim ??
Poza tym niedługo coś doman13 zapoda i będzie po problemie bo i tak mój nie będzie drukowany :P
Odpowiedz
Tomek, jak napisałem projekt jest ok. Podoba mi się. Ale drobne zmiany z chęcią bym zobaczył :)
A poza tym czemu na starcie się poddajesz? Twój kalendarz też był kiedyś drukowany :)
Odpowiedz
Co do zdjęć winnica 1greena jest moim zdaniem bardzo smutna, mało ostra i pusta. Mrożona róża alchemika ok tylko tych róż już chyba za dużo. Butelki kamila są ostre na samym dole i nie pasują do projektu bo to co najostrzejsze w kalendarzu wyszło by zamglone. Ale może przedstawię ver.2
Odpowiedz
Moja propozycja - tylko z braku czasu ten sam rozkład miesiąca na wszystkich kartach.

Jak kalendarz się spodoba to poświęcę noc i dopracuję

Odpowiedz
... i trzy ostatnie ...

Odpowiedz
.... teraz coś w poziomie :glupek:

Odpowiedz
... kolejne

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Preferuję w pionie.
Nie będę co roku na innej ścianie kalendarza szukał.

Jacek

A w ogóle to narazie wszystkie są śliczne.
Odpowiedz
Jedna i druga wersja-SUPER!!! :brawo:
Miałbym problem który wybrać :niewiem:

Edit: Jacek ma racje z tą lokalizacją kalendarza w domu. Myślę że pionowy bo też co roku wisi w tym samym miejscu.
Odpowiedz

Skocz do: