Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS na najbardziej artystyczne zdjęcie - WYNIKI!
MIŁO MI OGŁOSIĆ KONKURS

NA NAJBARDZIEJ ARTYSTYCZNE ZDJĘCIE ZWIĄZANE Z WINIARSTWEM/NALEWKAMI/MIODKIEM

Temat konkursu jest dość rozległy zatem liczymy na waszą fantazję i zmysł artystyczny.

Czas trwania konkursu: 17 V 2006 - 31 I 2007

KAŻDY UŻYTKOWNIK MOŻE ZAMIEŚCIC MAX. 2 ZDJĘCIA.

Maksymalna szerokość zgłaszanego zdjęcia: 750 px

Sposób zgłaszania prac troszke różni się od sposobu stosowanego w poprzednich konkursach. Prace zgłaszane, prezentowane będą na www.zoom.goin.pl w dziale "Wina domowe" w kategorii "Artystyczne zdjęcie". Wiąże się to niestety z niedogodnieniem dokonania rejestracji i aktywacji konta-to zabieg jednorazowy.
Wszelkie informacje na temat sposobu rejestracji i publikacji prac znajdują się tutaj :ksiazka:

Sposób oceny prac: Każda nadesłana na konkurs praca podlega ocenie przez uztkowników forum. Oceny prac dokonujecie na podanej wcześniej stronie konkursowej. Skala ocen: 1 - 5

Zwycięzcą konkursu bedzie ten użytkownik forum którego praca uzyska najwyższą ocenę.

Na zwycięzcę konkursu konkursu czekają aktrakcyjne nagrody :1miejsce:.

Zapraszam do udziału w konkursie :spoko:

...
Wszelkie dane uzyskane w procesie rejestracji zostaną tylko i wyłącznie użyte na potrzeby konkursu.
w kwestiach formalnych i administracyjnych dotyczacych tego forum prosze skontaktuj sie z marG. konkurs organizowany jest z jego blogoslawienstwem. moj wklad w ten konkurs polega na udestepnieniu konta www i mechanizmu glosowania

pozdrawiam
Pieczę na konkursem sprawuje moderator ;) (JA)
Winniczek wykazał się inwencją i zaproponował inną formę (z technicznej strony) przeprowadzenia konkursu.
Pozwoli to wyeliminować potrzebę oceniania przez organizatorów nadsyłanych prac i zwiazanych z tym emocji ;)
A nagrody są z puli nagród konkursowych.
To rozumiem :glupek:

Sorka za nieufność ale w kaczogrodzie trzeba uważać.

No to teraz czekam na kod aktywacyjny bo już się zarejestrowałem.

Edit:

Hej zarejestrowałem się ale nadal niema nigdzie żadnej kategorii winiarskiej. Ponoć konkurs jest od dzisiaj więc czemu niemogę wziąć w nim udizału??

A może ja coś niekumaty jestem?

Proszę o pomoc!

Edit:

Dzięki moonjava

Heh to przez to, że jestem daltonistą nie zauważyłem że napis "tutaj" ma inny kolor!
http://www.zoom.goin.pl/help/
ja już widzę :) to działa! Pozdr.

Ps. dostaje się drugiego maila z info o aktywowaniu konta.
Cytat:Wysłane przez szlonko
ja już widzę :) to działa! Pozdr.

Ps. dostaje się drugiego maila z info o aktywowaniu konta.

moze sie zdarzyc, że po kliknieciu na link aktwacyjny zawarty w 1. mailu, czyli po aktywacji swojego konta, po zalogowaniu do galerii nadal nie bedzie widac kategorii konkursowej - nie zrazajcie sie tym. trzeba po prostu czekac na 2. maila o ktorym pisze szlonko.

pozdr
Czy raz zamieszczoną fotkę można edytować?
Ja np. chciał bym lekko swoją pomniejszyć aby mieściła się cała na ekranie, albo np zpodmienić fotkę ze zmienionym lekko kadrem.
Jesli chodzi o zmiane rozmiwarow zdjecia - przycialem go juz.
liczniki odnoszace sie do twojej pracy pozostaly bez zmian

poprzednie zdjecie mialo rozmiwar 1024x667 px
przycialem go do szerokosci 750 i tej szerokosci zdjec najlepiej bedzie sie trzymac przy dodawaniu kolejnych zdjec- strona bedzie sie dobrze wyswietlala na wiekszosci waszych monitorow.

jesli jednak nadal zalezy ci na podmianie zdjecia - mozesz wyslac mi na maila a pomienie go "na piechote"

pozdr
A nie można by dopuścić MAX do 5 fotek do jednej osoby?

Fajnie by było!
Mógłbym się dowiedzieć dlaczego ( tak właściwie ) zdjęcia mamy wklejać na jakieś obcej stronie, gdizie dodatkowo jeszcze trzeba sie rejestrować ?
Nie żebym sie czepiał, ale poprzedni konkurs (ten z pracującymi nastawami, w którym - bardzo słusznie zresztą - nic nie wygrałem) odbywał się w pełni oparty o możliwości forum i jakoś nikt chyba specjanie nie narzekał ....
Może zdjęcia nie miały super rozdzielczości i były dość ostro skompresowane, ale to przecież nie jakość a treść się liczy :lol:
Dzieki temu zwykli forumowicze mogą sami wybrać zwycięzców, trzeba sie zalogowac zeby nie głososwać pare razy na tego samego. :big:

W sumie to chyba forumowa Sonda tez mogła by podołać takiemu zadaniu? :niewiem: (choć z drugiej strony obciąża to serwer z forum? )
nie przsadzajmy z tym obciazaniem - ankieta by wystarczyla choc teraz mamy gradacje :0 i mozna kilka ocenic - osobiscie wolal bym na forumie.. kolega winniczek zyska kilkudziesieciu nowych zarejsestrowanych ale jak choćby jeden niepotrzebny @ mnie sie zapląta to trzymajcie mnie...

Idea sluszna zobaczymy jak sie sprawdzi ..
Kolego DOPTOS, odwiedzajacych moja strone mam dosc i nie musze szukac dodatkowych odwiedzajacych poprzez takie przedsiewziecie jakie zaproponowalem.

Rozwiazanie konkursu z wykorzystaniem ankiet takze moze być przeciez zastosowane i bylo. Kazdy ma jakis poglad na to w jaki sposob organizowane sa konkursy, doceniam wiec i twoja konstruktywna krytyke :)

Wszelkie uwagi do konkursow znajduja sie tutaj:www.wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=4834

Jezeli ktos podjal moja propozycje pomocy przy organizacji konkursu - pewnie w tym jakis cel mial - czytaj poprzednie posty.

To pierszy zoganizowany w ten sposob konkurs - pozwolmy wiec administratorom tego forum podjac decyzje o celowosci organizowania konkursow w takim ksztalcie, po jego zakonczeniu.

I jeszcze jedno kolego - nikt z administratorow tego forum, ani ja, ani jak sadze nikt z uzytkonikow tego forum nie potrzebuje twojego adresu e-mail - do celow innych niz okreslone w regulaminie.

Pozdrawiam
Cytat:Wysłane przez moonjava
...

W sumie to chyba forumowa Sonda tez mogła by podołać takiemu zadaniu? :niewiem: (choć z drugiej strony obciąża to serwer z forum? )

Tu się niezgodzę...
W sondzie możesz głosowac TYLKO na jedno zdjęcie, a tu oceniasz KAŻDE zdjęcie z osobna.
No chyba że się myle i nasza sonda też ma takie mozliwości.:niewiem:

Pzdr.

PS. Kolege DOPTOSA prosimy o niewtrącanie się, nie każdy ma manie nabijania licznika odwiedzin ;)
Chociaż musze przyznać żę dzięki Doptosowi nasza stronka http://www.winiarze.pl będzie niedługo na pierwszym miejscu w google po wpisaniu czegokolwiek... :lol:
Byłem na stronie winniczka ........ Angila mnie dobija (ale ja zawsze się czepiam, jak wąsy winogronowe). Pozatym OK.
Z przyczyn ode mnie niezaleznych moga wystapic problemy ze strona konkursowa http://www.zoom.goin.pl.

Moj uslugodawca prowadzi prace zwiazane z reorganizacja serwerow.

W dniach 30 VI -2 VII moga wiec wystapic przejsciowe problemy z wyswietlaniem strony

Skontaktowalem sie juz z administratorem - problemy maja charakter przejsciowy, a zaistnialy problem nie powinien miec wplywu na przebieg naszego konkursu.

Przepraszam za klopot.
Coś niedużo zdjęć w tej galerii :ysz:
Więc aby było więcej wrzuciłem swoje :tancze:

:helo: Ludziowie, brać za aparaciki i cykać :helo:
Bylem tam, ale chyba za dużo wypilem, bo nie widziałem zdjęć o tematyce winnej. Czy wino produkuje się w centrum Londynu, a po deszczu winogron rośnie na sośnie?. Dajcie link do tematu "wino".
Adam Ty pi......:polewam: smakoszu :diabelek:
Jak sie nie zalogujesz to nic nie zobaczysz....
Takie tajemne wejście nam winiarzom zrobili :fajka:
Cytat:Wysłane przez winniczek
Sposób zgłaszania prac troszke różni się od sposobu stosowanego w poprzednich konkursach. Prace zgłaszane, prezentowane będą na www.zoom.goin.pl w dziale "Wina domowe" w kategorii "Artystyczne zdjęcie". Wiąże się to niestety z niedogodnieniem dokonania rejestracji i aktywacji konta-to zabieg jednorazowy.
Wszelkie informacje na temat sposobu rejestracji i publikacji prac znajdują się tutaj :ksiazka:

...
Wszelkie dane uzyskane w procesie rejestracji zostaną tylko i wyłącznie użyte na potrzeby konkursu.
Ja też zgłaszam swoje zdjęcie :)
:spoko: I tym sposobem jest juz 9 prac.

Powodzenia :)
Konkurs na adtystyczne zdjecie zbliza sie ku koncowi. Zapraszam do zglaszania swoich prac.

Na pewno rejestracja w Galerii wiaze sie z pewna niedogodnoscia i oczekwaniem - stad po uzgodnieniu z marg postanowilem ulatwic i przyspieszyc glosowanie:

Od dzis aby zaglosowac wystarczy wejsc na http://zoom.goin.pl/categories.php?cat_id=15 lub po prostu na http://www.zoom.goin.pl

i jako login i haslo wpisac: wino.

Po co te konta, hasla, dodatkowe reestracje? Coz, konkurs jest "nasz" i chyba najlepiej aby na nasze prace glosowali "nasi" :)

Oczywiscie aby zglaszac nowe artystyczne zdjecia nadal trzeba sie zarejestrowac.

Pozdrawiam
Powodzenia !
Winniczku - dlaczego moje zdjęcie powtarza się 2 razy?
Co do głosowania, to nie sądzę, żeby był to dobry pomysł. W ten sposób każdy może głosować ile razy mu się podoba. Wogóle głosowanie na Twojej stronce nie ma większego sensu, bo nie będzie sprawiedliwe, gdyż nawet w przypadku wymogu rejstracji, jeśli ktoś będzie chciał sobie nabić punkty, to porostu zarejestruje się kilka razy. Przy dynamicznym IP nie stanowi to żadnego problemu.
Moja propozycja, to przeniesienie głosowania tu na forum. Trzeba zrobić ankietę na koniec grudnia, dać link do zdjęć, a ludzie głosujący będą naprawdę tymi, którymi powinni być. Takie jest moje zdanie.

Skocz do: