Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPIA: Tematyka działu
nie mogłem sie oprzeć pokusie zamieszczenia tego tutaj :big:

(fotka z czasów wielkiej inkwi.. ekheem! ... prohibicji. :cool: )

...oczywiście jako ostrzeżenie przed konsekwencjami domowego %$$#%@&*# :nie_powiem:

>>działalnosć dzielnego szeryfa Krenszoła - link najlepsza fotka jest przy opisie: "Moonshine was often used for medicine..." :o :o

a ostatnia jest szczególnie klimatyczna :)
Odpowiedz
Witam!

A co na to środowisko naturalne? Chyba zdrowiej dla przyrody byłoby wcześniejsze przerobienie alkoholu w ludzkim organizmie, a dopiero później wylewanie owego.
A poza tym pokazywanie takich fotek w tym miejscu jest nieludzkie. Idę zobaczyć czy moje buteleczki są bezpieczne.

pozdrawiam
przem
Odpowiedz
Sadysta :)
Odpowiedz
To znana powszechnie tutaj historia, ale nie jedyna. W moim stanie Utah, takich kretynow bylo wielu, bo stan jest zdominowany przez Mormonow, ktorzy alkoholu w ogole nie uznaja. Na szczescie nie wolno im zabronic nam, czyli normalnym na umysle. Obowiazuje ich prawo Stanow Zjednoczonych (Law of the Land).Dzieki temu prawu musieli tez zdelegalizowac poligamie, choc nierzadkie sa przypadki praktykowania jej nielegalnie.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez moonjava
...najlepsza fotka jest przy opisie: "Moonshine was often used for medicine..." :o :o

Tam na pewno w tym scieku, staly najwieksze zule z okolicy i patrzyli w gore z otwarta geba. To dla nich byla jak manna z nieba
:glupek:
Moje spojrzenie na wino: https://www.szumiglowa.pl/
Odpowiedz
:big:

ja pomyslalem przez chwile ze pewnie szeryf to dla picu robi; ze tam w dole zamontowali wielgaśny lejek do łapania spowrotem wszystkiego :diabelek:

ale niestety takie czasy były i podobnie jest teraz. :kwasny:

Skocz do: