Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka kawałów...
(21-03-2019, 18:50)tata1959 napisał(a): A mój sąsiad nazwał swojego kota BREXIT bo siedzi przed otwartymi drzwiami i miauczy, że chce wyjść.

Henek,

Powinieneś jeszcze dodać, że jak otworzysz drzwi, to kot wcale nie ma ochoty wyjść na dwór (albo na pole jak to się dzieje w innych częściach Polski niż Warszawa :P ).
Odpowiedz
Moniko, on nawet od razu alergii dostaje podobnej do tej, której j mam jak roobotę zobczóę.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(22-03-2019, 23:09)tata1959 napisał(a): ........ której j mam jak roobotę zobczóę.

Ot prymuchy pokosztował :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
TEQUILA, e tam, poprostu to był czarny kot i urok rzucił, o co Ty takiego statecznego człowieka podejrzewasz :diabelek: .
Lech
Odpowiedz
Kiedy mężczyzna potrafi prosto stanąć?
Kiedy piwko stoi na górnej półce...

Pozdrawiam
Śląskie
Odpowiedz

Spragnionego napoić.....................
Odpowiedz
Babciu, babciu, a czym babcia do nas przyjechała na święta.?
Pyta jasiu.
pociągiem, wnusiu, pociągiem.
taaaak..? A tatuś powiedział, że babcię diabli przynieśli..
Odpowiedz
Ekonomiczna definicja alimentów?

Alimenty to najwyższe oprocentowanie jednorazowego wkładu przy dobrze stojącym interesie.
Odpowiedz
Żona siedzi w kuchni i czyści ryby. Pierwszą, piątą, dziesiątą, piętnastą... Przy dwudziestej nie wytrzymuje i wrzeszczy do męża:
- Cholera, Franek, proszę cię, jak jesteś na rybach to pij wódkę!

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Taka żona to skarb. Moja też czyści ryby ....... z talerza.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Przychodzi facet do baru i mówi:
- Poproszę setkę i jedną cytrynę.
Barman trochę zdziwiony, ale podaje mu tę cytrynę. Facet wypija setkę, bierze cytrynę, kroi ją na pół, bierze w obie ręce i z wysiłkiem na twarzy, z całej siły wyciska obie połówki cytryny. Barman całkiem zdziwiony, ale nic nie mówi. Na drugi dzień to samo:
Barman zaciekawiony, co stanie się tym razem, realizuje zamówienie. Facet ponownie wypija setkę, dzieli cytrynę i z całej siły wyciska z niej sok. Trzeciego dnia przychodzi, wszyscy są już niebywale zaciekawieni, kiedy on znów zamawia:
Facet znowu wypija alkohol, bierze cytrynę, dzieli ją na pół, bierze do obu rąk po połówce i z całej siły wyciska z nich sok. Barman się uśmiecha i mówi:
- Ja już wiem, kim pan jest!
- Tak? Kim jestem?
- Jest pan kolejarzem.
- Zgadza się. A skąd pan wie?
- Bo ma pan czapkę kolejarza.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Skocz do: