Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasyka corteza
Poniżej projekt etykiety na wino ryżowe z rodzynkami, które się szykuje do zabutelkowania. Mam jeszcze jakieś dwa miesiące do tej czynności, a że wina sporo (40 litrów ryż+ rodzynki+ napar herbaciany i 40 litrów ryż+rodzynki+ karmel), to planuję ostemplować butelki różnymi etykietami i rozdawać znajomym w zależności od ich charakteru i temperamentu:-). Co o tym myślicie?
Te butelki będą akurat dla powściągliwych ascetów z nutą dymu fajkowego i skóry w tle, z solidnym psem u boku (może być dog niemiecki albo sznaucer).
(Dla czepialskich: chiński znak na tej etykiecie jest starannie dobrany, to ki, oznacza siłę, moc, duszę.)

Odpowiedz
Różne etykiety tego samego wina? To wprowadzi chaos gdy wina te trafią na rynek kolekcjonerski...

A powyższa etykieta bardzo mi odpowiada... choć nie mam psa i skórzanego fotela - fajki też nie palę ale mam kominek w którym palę ;)
Odpowiedz
Wina ryżowego nie ma co traktować zbyt poważnie, a że ma krótki żywot, można by się nim pobawić.
A to etykieta dla damy (kolor czarny jest tylko tłem, z którego wycinamy etykietę) + dołożone nowe projekty dla nowych win.

Załączone pliki Miniatury

Skocz do: