Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs literacki "Miłe Złego Początki"
O ile pamiętam to Organizator napisał krótki utwór, w którym wypisał się z Forum.
Obawiam się, że ciąg dalszy nie nastąpi.
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
(16-06-2016, 23:22)maciek19660714 napisał(a): To, że nie spełniłem wygów regulaminu konkursu, jestem w stanie przyjąć do wiadomości.
Jednak nie pojmuję, czemu mój wiersz został określony mianem "żadna praca"... Taka chała?

PS. Myślę, że byłoby dobrze, gdyby organizator konkursu, wypowiedział się w tej kwestii...
 Absolutnie jak najdalszy byłem i jestem od ocen jakichkolwiek utworów literackich ( poza swoją grafomanią ). Mój udział w ewentualnej ocenie miał być z założenia dokładnie taki jak Pawła - podoba się lub nie - czyli do ocen merytorycznych odrobina emocjonalnego stosunku ( wszak wiosna Panie! :cool: ).  Tak jak ktoś powiedział; nie ilość upadków ale ilość powstań po nich decyduje o sukcesie. Kiedyś mnie powiedziano: " pisz nie przestawaj, pisz po prostu aby Muza chciała cię odwiedzać. Im częściej to się stanie tym bliższy będziesz tego, że zostanie z tobą na tyle długo abyś stworzył coś co zachwyci wszystkich" Tą podpowiedź dedykuję wszystkim, bo i przy tworzeniu nalewek i piwa dziwnie się sprawdza! :)
b.
 Jeżeli twierdzisz że zrobienie czegoś jest niemożliwe, nie przeszkadzaj osobie która to właśnie robi !
    Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie.

Odpowiedz
(17-06-2016, 05:58)alskarus napisał(a): O ile pamiętam to Organizator napisał krótki utwór, w którym wypisał się z Forum.
Obawiam się, że ciąg dalszy nie nastąpi.

Czyżby nastąpił? :)
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Iuglans, w porządku - przeczytałem regulamin (przyznaję, że dopiero teraz) i rzeczywiście nie spełniłem jego wymogów...
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Skocz do: