Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na projekt dyplomu IX Rykowiska w Wysowej
Exclamation 
Ogłaszam błyskawiczny konkurs na projekt dyplomu, który będzie wręczany laureatom konkursów cysorskich podczas zlotu: IX Rykowisko Wysowa 2016.
Prace najlepiej w Corelu lub dowolnym formacie z załączeniem wykorzystanych zdjęć można wysyłać na wh1@wp.pl do przyszłej niedzieli (28-08-2016 r.) do godz. 20.00.
Projekt tematycznie powinien nawiązywać do tematyki zlotu.
Jury - jednoosobowe, czy ja.
Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w postaci 0.25 nalewki wiśniowej 2015 i może coś tam jeszcze. Oprócz tego będzie miał bezcenną satysfakcję i poczucie dobrze wykorzystanego czasu wolnego.

PS. Oczywiście autor zostanie wspomniany przed wręczaniem nagród w sobotę w Wysowej.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Fajnie by było tutaj też zobaczyć te propozycje.
Jeśli można.
A twórca powinien być umieszczony w stopce, tak jak to ma miejsce w przypadku zdjęć do kalendarza
pozdrawiam Jurek 

(23-08-2016, 08:02)alskarus napisał(a): A twórca powinien być umieszczony w stopce, tak jak to ma miejsce w przypadku zdjęć do kalendarza

Tutaj wrzuć swój projekt dyplomu.
(23-08-2016, 08:07)drajla napisał(a):
(23-08-2016, 08:02)alskarus napisał(a): A twórca powinien być umieszczony w stopce, tak jak to ma miejsce w przypadku zdjęć do kalendarza

Tutaj wrzuć swój projekt dyplomu.

Chętnie, niestety zmysł plastyczny u mnie silnie wytrawny jest :(
pozdrawiam Jurek 

Może być i silnie wytrawny.
Nie kryguj się, tylko dawaj.
Może by takie cuś:
[Edit] jednk Ci co nie są speedy nie zobaczą :)
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Piotrek fajnie, kombinuj dalej. Jak z prawami do zdjęcia?
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Aleś Ty Szybki, usunąłem żeby, w razie czego było niespodzianką.
Niestety praw nie mam. Z netu wziąłem. Nie nadaje się?
[Edit] Krzychu dzięki :)
[Edit 2] wysłałem jeszcze jeden projekt, zdjęcie tym razem moje :P
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Piotrek kombinuj nadal. Na razie nie masz konkurencji bo na forum chyba więcej grafików brak.
Kombinowałem poważniejszy konkurs na logo Rykowiska w Wysowej, ale czarno widzę.

No ja już jeden dyplom na Rykowisko przygotowałem więc daję pole do popisu innym ;)
Wojtuś - nie migaj się starymi zasługami ;););)
Ja przygotowałem trzy i co z tego? Szukam nowego spojrzenia, a ubiegłoroczna wiśniówka przednia..

Wyniki konkursu.
Jury, po burzliwych obradach, nagrody głównej postanowiło nie przyznawać i osobistościowo przygotować dyplom, który już "poszedł" do drukowania.
Piotruś (Castleman) otrzymuje prawo do degustacji nalewki wiśniowej stanowiącej nagrodę główną oraz do degustacji kawałka wędzonej tołpygi ale pod warunkiem stawienia się na zlocie w środę. W przeciwnym wypadku nagroda zostanie odebrana za Niego przez kogokolwiek ;)

Dziękuję wszystkim za enztuzjastyczny udział w konkursie.

Moderacyjność proszę o zamknięcie tego wątku i usunięcie za jakiś niekoniecznie długi czas.

Skocz do: