Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs o tytuł Króla Krupników - WYSOWA 2016
Exclamation 
W pełnym porozumieniu z Jasiem ogłaszamy konkurs na Króla Krupników, którego punktacja będzie liczona przy wyborze Cysorza IX Rykowiska WYSOWA 2016.
Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie krupniku w ilości nie mniejszej niż 0.25 l (tutaj każdy może wybrać wersję 0.25 l z ryzykiem, że nie wszyscy spróbują i zapunktują lub dostarczyć buteleczkę większą - sobie ku zwiększeniu szansy, a Jurorom na uciechę).
Oceniać będą jak zwykle wszyscy chętni uczestnicy Zlotu, skala ocen 0-10, a jedynym kryterium jest wybór najsmaczniejszego krupniku.
Udział mogą wziąć wszyscy chętni uczestnicy zlotu oraz forumowicze, którzy swoje krupniki wyślą na adres, który zostanie podany w tym miejscu w odpowiednim czasie.
Jeden uczestnik może wystawić maksymalnie 2 krupniki.

W najbliższym czasie zostaną ogłoszone kolejne konkursy planowane na Rykowisko.
O samym IX Rykowisku poczytaj tutaj: http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=17506
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
No to musze ukręcić jakiegoś krupniczka i dostarczyć celem oceny :D
imperare sibi maximum imperium est

pozdrawiam 
Jola  
Odpowiedz
Mam pytanie :D Czy muszę się trzymać jakiegoś konkretnego przepisu, czy mogę uwarzyć Krupnik Modliszqowy ? Czy też oceniać będziecie porównując znane smaki ?
imperare sibi maximum imperium est

pozdrawiam 
Jola  
Odpowiedz
Właśnie miałem zapytać o to samo co Jola.
Chodzi mi po głowie krupnik lawendowy.
Odpowiedz
To jest konkurs otwarty i myślę, że można zaprezentować własną twórczość. Niech jednak wypowie się Tata
Odpowiedz
(17-01-2016, 11:06)Modliszqa napisał(a): Mam pytanie :D Czy muszę się trzymać jakiegoś konkretnego przepisu, czy mogę uwarzyć Krupnik Modliszqowy ? Czy też oceniać będziecie porównując znane smaki ?

(17-01-2016, 11:32)plecionka napisał(a): Chodzi mi po głowie krupnik lawendowy.

Co to takiego KRUPNIK ? -Cytat z Wiki: Tradycyjny Krupnik powstaje z naturalnego miodu pszczelego, przypraw korzennych oraz naturalnych aromatycznych składników ziołowych.

No i tyle! Lawendowy, Modliszquowy, qbebowy, dębowy...   Jak zamiast miodu dasz n.p. sera edamskiego, to nie dopuścimy do konkurencji.

W Wysowej sposób oceny jest odmienny. Wszyscy oceniają wszystko i punktują smakowitość trunku od 0 do 10. Potem liczymy średnią i już.
Nie ma wpływu klarowność, długi koniec i takie tam...
Co innego na Ogólnopolskim Konkursie, tam już wszystkie szykany...
Odpowiedz
(17-01-2016, 12:51)von Vinentropp napisał(a): ...... W Wysowej sposób oceny jest odmienny. Wszyscy oceniają wszystko i punktują smakowitość trunku od 0 do 10. Potem liczymy średnią i już.......
Dodam jeszcze, że zdobywca największej ilości punktów w przeprowadzanych konkursach zlotowych (z krupnikiem włącznie) otrzymuje tytuł Cysorza Zlotu.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Kto nie może przyjechać niechaj wysyła na adres:

Jan Łopaciński
Wysowa 81
38-316 Wysowa

Skocz do: