Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marginesy forum po prawej i lewej stronie
Mnie się nie podobają te niepotrzebne marginesy po lewej i prawej.
To nie wykorzystane miejsce.
Nie można by ich zlikwidować?

Poza tym to bardzo fajnie w sensie szybko stronka chodzi :)
witas napisał 29-12-2015, 23:23:
Wydzieliłem nowy wątek na podstawie tego posta.
Odpowiedz
Dodam, że marginesy  robią się szersze przy próbie powiększania strony klawiszami ctrl i +
, prawa część strony znika w marginesie i jej nie widać.

Tak dla testu
Odpowiedz
Panowie, czy jesteście zadowoleni z usuniętych marginesów? Wszystko już jest dobrze. Ten wątek jest powiązany z Szerokość forum - nie mieści się na telefonach i tabletach.
Odpowiedz
Jest bardzo dobrze.
Odpowiedz
U mnie jest trochę gorzej na Tel. Okienka u góry są ściśnięte z prawej strony.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Teraz coś się popsuło wszystkie opcje mam stłoczone w jednym miejscu

Odpowiedz
Prawda, poprzednie ustawienie opcji było wygodniejsze. :)
Lech
Odpowiedz
U mnie bez zmian, pasek jest na całej szerokości strony i nic się nie poprzesuwało.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Też mam pasek na całej szerokości.
Odpowiedz
@grzechu, @plecionka, @lech.kuba - to był efekt mojej wczorajszej pracy polegającej na dodaniu okienka do tematu graficznego "SWiMP Default" (tego jasnego). Musiałem pozmieniać coś w stylach graficznych ; przeglądaraki dopiero po mniej więcej ośmiu godzinach się "połapią", że była zmiana i zaczną dobrze wyświetlać. Dzisiaj już powinno być dobrze. Na serwerze mamy ustawioną pamięć podręczną i Wasze przeglądarki nie pobierają styli graficznych za kazdym razem (tylko średnio co 8 godzin). Forum wtedy się szybciej ładuje.

Następnym razem dam lepsze ogłoszenie, że coś zostało właśnie poprawione na serwerze (i czym to skutkuje).

Przy okazji: chyba zmienię nazwy tych motywów graficznych ze "SWiMP Default" na "Jasny" i ze "SWiMP Dark&Orange" na "Ciemny". Będzie po polsku i wszyscy będą wiedzieć o co chodzi.
Odpowiedz
Dzięki za info. Tego z ładowaniem nie wiedziałem. Teraz jest dobrze.
Dobry pomysł z tłumaczeniem wszystkiego.
Ciężko mi przyznać, ale forum jest coraz lepsze.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Dzięki już wszystko ok. Napisałem wcześniej by był sygnał ,że coś jest nie halo.

Skocz do: