Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mazer Cup 2016
Paczka jedzie dalej, dziś dojechał do Salt Lake City, więc może dojedzie na czas
Odpowiedz
Trochę to dziwne, poprawna trasa to Nowy Jork, Denver, Golden.
Odpowiedz
U mnie podobnie było: ISC New York --> Springfield --> Denver --> Golden
Dominik Siedlak (bachus)
Odpowiedz
Witam,  od tygodnia leży w Golden brak nowych wpisów w rejestrze od 19 lutego, mam nadzieję ze już dotarla.
Odpowiedz
Nie masz komunikatu "Your item was delivered at....." ?
Odpowiedz
Your item arrived at the Post Office at 6:02 am on February 19, 2016 in GOLDEN, CO 8040
tak brzmi ostatni wpis

Odpowiedz
Mam nadzieję że paczka dotarla, dzwoniłem do poczty polskiej kazali złożyć formularz reklamacyjny aby się dowiedzieć gdzie paczka przebywa. Wpis nie uległ zmianie od 19.
Odpowiedz
Czemu po prostu nie napiszesz maila do Wayne'a?
Dominik Siedlak (bachus)
Odpowiedz
Też kiedys reklamowałem paczkę, odpowiedz dostaniesz raczej po konkursie. Do Wayna nie ma sensu pisać, bo on nie jest w stanie zauważyć braku jednego miodu wśród 1300 butelek. Wayne zauważa tylko pękniete butelki i wtedy pisze maila do nadawcy.
Odpowiedz
Tak wyglądał konkurs rok temu.
Odpowiedz
Male niewiem czy to ty zamieszczałeś liste osób (o ile) które miejsce zajęły w konkursie i jaki miód wysłały. Widziałem gdzieś na forum taką listę ale nie mogę jej dokopać czy mógłbyś (bądź inny użytkownik) podesłać proszę owy link o e jeszcze istnieje. A może to się tyczył konkursu win? Niemniej jeżeli mnie pamięć myli i były to wina to czy jest udostępniona gdzie lista uczestników którzy nadsyłali miody i jakie miejsce one zajęły? Trochę namieszałem.
Wasze zdrowie!
Odpowiedz
Jeżeli masz na myśli wyniki Mazer Cup 2016, to są tutaj .

Skocz do: