Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Midwinter 2018
    Miło mi poinformować, że nasz kolega Christopher Plizga ( poznaliśmy go osobiście w Gostomii i Wysowej) wygrał konkurs
miodów pitnych Midwinter 2018 w USA i zdobył tytuł Best of Show. GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Odpowiedz
(28-02-2018, 18:15)male napisał(a): Miło mi poinformować, że nasz kolega Christopher Plizga ( poznaliśmy go osobiście w Gostomii i Wysowej) wygrał konkurs
miodów pitnych Midwinter 2018 w USA i zdobył tytuł Best of Show. GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!

Woo-hoo! Gratulacje @Crips!
Twoje miody są na prawdę super. Wiem, bo osobiście ich smakowałam. :pijemy:
Mam nadzieję, że przywieziesz ze sobą do Wysowej we wrześniu butelczynę albo dwie.
Odpowiedz
Gratulacje Krzysztofie.
Nie słuchaj Moniki i nie przywoź, bo wszystkich nie zadowolisz, a i nie nastarczysz dla wszystkich ;)
Mam nadzieję, że podczas pobytu w Wysowej nie odmówisz za to opisowych informacji słownych o tym jak smakują Twoje miody ;););)
Pozdrowienia dla Galiny.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(28-02-2018, 18:57)tata1959 napisał(a): Gratulacje Krzysztofie.
Nie słuchaj Moniki i nie przywoź, bo wszystkich nie zadowolisz, a i nie nastarczysz dla wszystkich ;)

Kto mówi, że ma nastarczyć dla wszystkich? Większość nie wie co straci, ty jesteś na diecie więc wszystko będzie dla mnie. :slinka: :slinka: :slinka:
Odpowiedz
Gratulacje dla Mistrza!
Wasze zdrowie!
Odpowiedz
Gratulacje. Ciszę się Twoim sukcesem. Monika nie bądź pazerna, też pisze się na kolejną degustację.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
(28-02-2018, 21:13)Boullii napisał(a): Gratulacje. Ciszę się Twoim sukcesem. Monika nie bądź pazerna, też pisze się na kolejną degustację.

Niektórzy miodosytnicy przywożą miody na zlot w ilościach prawie naparstkowych. Pamiętam dwa lata temu w Wysowej ktoś przywiózł 200 ml buteleczki genialnych miodów pitnych. Znikły one w mgnieniu oka. :mad: :mad: :mad:

Gdyby @Crisp zabrał ze sobą skrzynkę swoich miodów, to pewnie i tak by dla wszystkich nie wystarczyło, więc jak tu nie być pazernym? :D
Odpowiedz
Ughmm, nie wiem co powiedzieć...

Dziękuję wszystkim za gratulacje !
Do Wysowej nie wiem czy miód jakiś przywiozę - zamierzałem raczej jakieś nalewki cytrusowe ale się zobaczy.

Pozdrowienia ode mnie i małżonki.
Krzysztof

I'm not Opinionated, I'm just Always Right
Odpowiedz
(28-02-2018, 18:57)tata1959 napisał(a): Nie słuchaj Moniki i nie przywoź, bo wszystkich nie zadowolisz, a i nie nastarczysz dla wszystkich ;)

Henia też nie słuchaj, przywieź ale nikomu nie mów . Siądziemy sobie we dwóch jak się ściemni gdzieś na uboczu i skosztujemy ;) a jak coś zostanie to zawołamy resztę zlotowiczów :)

Gratulacje Krzysztof . Taki wynik robi wrażenie :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Gratulacje Krzysztofie :brawo:, a miodków w tym roku do Wysowej nie zabieraj, bo chętnie bym się do was dosiadł, ale w tym roku nie dam rady dojechać. Weźmiesz następnym razem.....
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
(01-03-2018, 16:01)Dziadek2 napisał(a): .... w tym roku do Wysowej nie dam rady dojechać. ......

Romek ale żeś wymyślił . Nawet nie żartuj.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....

Skocz do: