Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Możliwość edycji postów
W związku z ostatnimi incydentami dotyczącymi prób kasowania postów, a także całych tematów, przez użytkowników , którzy otrzymali ostrzeżenie lub bana, zostały wprowadzone następujące zmiany:

- Ostatni post w wątku, można dowolnie edytować lub usuwać.

- Jeżeli zostanie udzielona odpowiedź, automatycznie zniknie przycisk "usuń".

- Jeżeli zostanie udzielona odpowiedź, przycisk "edytuj" zniknie po 24 godzinach.

Prosimy jednak pamiętać, iż dopuszczalne edytowanie w tym okresie czasu, może ograniczać się jedynie do poprawy pisowni. Zgodnie z Regulaminem, nie można jednak, zmieniać merytorycznej zawartości posta.

W szczególnych przypadkach proszę kierować prośbę do Moderatora działu.
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Hmm, czyli skończyła się możliwość dopisywania w danym poście ciągu dalszego, np. swojego czasu pisałem o produkcji wina z rokitnika, przyszła pora do kontynuację, teraz trzeba utworzyć nowy post a nie można dopisać we wcześniejszym aby czytający miał cala informacje w jednym miejscu. Niewiem czy to ułatwi korzystanie z informacji .:niewiem:
Lech
Odpowiedz
W wątku o propozycjach zmian na forum pisałem o shoutboxie. Jeśli ktoś napisał coś innego, to wpis kasowałem i wklejałem na nowo. Wtedy miałem pewność, że nie został zapomniany. To tylko taki przykład.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
(14-06-2016, 16:30)lech.kuba napisał(a): Hmm, czyli skończyła się możliwość dopisywania w danym poście ciągu dalszego, np. swojego czasu pisałem o produkcji wina z rokitnika, przyszła pora do kontynuację, teraz trzeba utworzyć nowy post a nie można dopisać we wcześniejszym aby czytający miał cala informacje w jednym miejscu.

W danym temacie możesz dopisywać kolejne posty.
Odpowiedz
Można skopiować to co zostało zapisane wcześniej i kontynuować w kolejnym poście. Coś takiego, jak robiłem w przypadku wina Solaris:
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?...014&page=4
W ten sposób jest pełen pogląd na kolejne zdarzenia, zarówno dla piszącego jak i czytającego temat.

Można też uzgodnić z Moderatorem danego działu, różne inne sposoby postępowania. Na przykład - dopisywanie w pierwszym poście pewnych, istotnych informacji. Tak jak tu:
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=17530
Mod na pewno, pomoże rozwiązać dany problem.
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Skocz do: