Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Porzeczka
Czekam na wasze opinie :), szare pola o góry będą odcięte

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez AramiS
Czekam na wasze opinie :), szare pola o góry będą odcięte

LAdne :) Cos bym na dole dolozyl bo jest dziura.
Odpowiedz
Bardzo elegancka.
PZDR
Odpowiedz
B. dobra. Nic bym nie zmienial. Pozdr.
Odpowiedz
bardzo podoba mi się, choć umieściłabym napisy tak (ewentualnie na górze zostawiłabym tylko rok):

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Slepy jestem, bo chcialem wlasnie napisac, ze super, poza gora, z tym szarym... A toz piszesz jak byk 'szare pola o góry będą odcięte' :)
Odpowiedz
Podoba mi się :) Szczególnie motyw graficzny. Jako, że moje czarnoporzeczkowe właśnie dojrzewa w balonie chętnie bym oparł moją etykietę o ten motyw. Jest może gdzieś w sieci plik źródłowy tej grafiki?
Pozdrawiam
AdamL
Odpowiedz
Chyba nie ma bo sam nie pamietam z kąd brałem obrazek porzeczek, jak chcesz moge ci podesłać moja etykietke oraz obrazki porzeczek jakie mam.
Jak chcesz możesz wykozystać moją etykiete tylko napisy zmienic bo są w wordzie nakładane.

Margot: mi się wydaje że chyba ładniej wygląda napis u góry tak jak jest, ale każdy ma prawo do swojego zdania :)
Odpowiedz
Pierwsza wersja etykiety jest OK ale u dołu jednak cos bym dokleił. Jakis niewielki tekst albo skromna grafikę, tak żeby nie popsuć ogólnej tonacji. Ale to tylko moje własne spostrzeżenia:spoko::spoko::spoko:
Odpowiedz
Może standardowo - czyli objetośc flaszki na dole? Albo data butelkowania?
Odpowiedz
Bardzo ładna, chociaż jestem ciekawy jakby wyglądała ta etykietka gdyby miała owalny kształt.
Osobiście jestem zwolennikiem wszelkich krągłości.;)
Pozdrawiam
marG
Odpowiedz
Jak najbardziej spoko, fajny projekt nic bym nie zmieniał:pijemy:
Odpowiedz
Ja bym tez tak zostawil, swietny efekt u góry powstaly po wycieciu bokow. ogolnie exstra
Odpowiedz
a bedzie Ci sie chcialo wycinac nozyczkami te szare pola na kazdej etykietce? Ja kiedy zrobilem podobną, wysunięty był pasek z herbem i po wycięciu 10 stwierdziłem że mi się nie chce :P
Odpowiedz
trzeba być niezłym leniem żeby takie coś sprawiało kłopot, już nie raz to wycinałem i napewno mnie to nie znudziło, własna etykieta na własnym winku, to mnie tylko napędza do wycianania :)
Odpowiedz
mozna by ja ewentualnie minimalnie skrócić u dołu, wtedy zniknie ten efekt nizrównoważenia i pustej przestrzeni :)

Skocz do: