Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja pierwsza etykietka dla nalewki
Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałam pochwalić się pierwszą etykietką wykonaną na potrzeby Tarninówki. Niestety ze względu na wymagany rozmiar (100k) straciła ona na jakości. Proszę o uwagi dotyczące jej wykonania.

Odpowiedz
Koncepcja fajna ale tak pusto na tej etykiecie.
Odpowiedz
No i brak jakiegoś elementu wizualnego owocu-zdjęcia,ryciny...
Oczywiście owocu z jakiego jest wykonana nalewka.
Odpowiedz
Jakby się dało dołączyć taką subtelną akwarelę owocu tarniny będzie super.
Na kontretykiecie można by tekst napisać w środku, zaś czcionka też powinna być bardziej tematyczna, jakieś coś wiekowego.
Odpowiedz
Ja bym to widział tak.

Sorki za błędy ale na szybko robione i teraz przeczytałem hehe.
Odpowiedz
Nadal jakaś smutna
Odpowiedz
Ja tylko tekst dołączyłem natomiast grafikę niech sobie autor dobierze.
Odpowiedz
Ok ja tylko wyraziłem swoją opinię, fajnie że pomagasz
Odpowiedz
Grafika skojarzyła mi się na taki kształt klasztorny to i tekst starałem się takowy dobrać. Mogło mi się nie udać jednak z koncepcji "burzy mózgów" łatwiej coś wyłuskać i wybrać:)
Odpowiedz
To może jakiś klasztor lub zakonnik?
Odpowiedz
(27-12-2011, 18:46)kostas napisał(a): Ja bym to widział tak.

Czy mogę zaproponować jakąś wstawkę ?
Odpowiedz
Czy na butelce będzie przyklejony wystrzępiony owal (sporo roboty) czy prostokąt z tymi czarnymi rogami??
Po drugie czy ta nalewka naprawdę jest wytrawna? W składzie widzę miód.
Odpowiedz
Nie bądźcie tacy krytyczni, kolega zrobił pierwszą etykietę a tu czepiają się nawet o stopień wytrawności nalewki i pracochłonność w wycinaniu (może projekt jest na 2 flaszki a może kolega jest okręgowym mistrzem w ludowych wycinankach).
Doradzajcie, zachęcajcie, wspierajcie – nie wylewajcie wiader krytyki na wszystko co widzicie.

Nie mogłem się powstrzymać :

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Rzeknę: Pięknie!
Odpowiedz
Witam
Lilith , gdybym nie wiedział, że jestem na forum domowych winiarzy, to bym pomyślał, że to etykieta na skrzynki z jajami z powodu braku wyrazistości napisów. No cóż dodać, - tego typu etykiety lub reklamy powinno się oglądać a nie czytać aby stwierdzić z czym mamy do czynienia. Jak informacja wizualna nas zainteresuje to jesteśmy skłonni bliżej przyjrzeć się napisom.
W ludowych wycinankach padasz SzliszMisz a może pisankach.
Przepraszam , nie jest to złośliwość tylko zdrowa ocena rzeczywistości , krytyka więcej uczy niż gani.
Tak ono jest
Odpowiedz
(29-12-2011, 21:21)Pyłek napisał(a): Witam
to bym pomyślał, że to etykieta na skrzynki z jajami z powodu braku wyrazistości napisów

Kolego Pyłek pokaż że masz jaja i zapodaj coś wyrazistego.
Odpowiedz
Hm
NO cóż wyręczył mnie w tym kolega Lilith
Tak ono jest
Odpowiedz
(29-12-2011, 21:36)Pyłek napisał(a): Tak ono jest
:nie: Kolejny zdolny ale mu się nie chce :D .
Odpowiedz
Dzięki za uznanie.
Odpowiedz
Dziękuje koledzy i koleżanki za podpowiedzi i sugestie.
Nie udało mi się od razu wrzucić zmian które wprowadziłam ale to wszystko wina sesji :).
Co do czcionki to macie rację poszukam jakiejś ładnej i zmienię,a co do formy opisu składników też świetny pomysł. Teraz jednak tylko dodam zmianę z owocami :)

Co do uwag i niezłośliwości ;) to sama uważam, że konstruktywna krytyka jest lepsza niż przyklaskiwanie w końcu po to tu się coś umieszcza aby to dopracować zgodnie z uwagami lub własnymi przemyśleniami na ich podstawie.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dla mnie bomba ! Po dopasowaniu czcionki - bomba podwójna. Gratulacje :brawo:
Odpowiedz
Na jakim programie robiłaś te etykiety? wyszły naprawdę ok:)
Odpowiedz
Ja dal bym małą sugestię.
Nazwa nalewki drukowanymi literami i większymi - dwóch wierszach, żeby była ewidentną częścią etykiety i od razu rzucała się w oczy.
Większość nazw trunków pisana jest drukowanymi literami. Mi osobiście też wydaje się to bardziej czytelne.
Odpowiedz
Dzięki skorzystam z rady po sesji i wrzucę co wyjdzie :) Co do programu to korzystam z najzwyklejszego GIMP'a (jeśli ktoś nie zna to darmowy program podobny do photoshopa)

PS SziszMisz koleżanka :)
Odpowiedz
Dla mnie urokliwe. Lubie takie klimaty.
Spróbuj zrobić wersje połączoną tych obu z tekstem wypośrodkowanym.

Skocz do: