Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najszybsza wódka miodowo-cytrynowa
[ Wcześniej temat brzmiał - "Najszybsza nalewka" i znajdował się w dziale Nalewki]

PROŚBA ! Kochani musze miec te nalewke gotową do wypicia w piątek (dziś mamy wtorek 18.25) ,no wiec co zrobić żeby była % i smakowo godna podniebienia degustatorów? Mam 1l miodu kwiatowego i 1/2l spirytusu cytryny kupię.Jak dobrać proporcje by była mocna i nie za słodka,a może dokupić spirytusu ?
Odpowiedz
Dzisiaj mamy środę, godzina 18.50. Moja propozycja: idź do sklepu, kup dobrą wodę źródlaną. Następnie rozrób spirytus do takiej mocy jaka Ci odpowiada. Niech trunek "przegryzie" się do piątku. Schłódź go dobrze. Podawać podobnie jak Tequilę z małą różnicą. Zamiast soli - łyżeczka miodu, potem kieliszek, a potem zagryźć cytrynką. Szybszej "nalewki" nie znam.
Odpowiedz
Koniecznie musi byc miodowo-cytrynowa? W takim czasie porterowke bys zdazyl..
Odpowiedz
Porterówkę to by zdążył zrobić i nic więcej.
johnny41 - nalewka wymaga czasu, możesz co najwyżej zrobić wódkę, jak słusznie radzi emto. Spirytus, woda + trochę miodu i sok z cytryny. Schłodzić i podawać.

Zmieniłam nieco temat i przeniosłam do "Drinki oraz pozostałe"
Odpowiedz
Dobry i ciekawy efekt daje dodatek grapefruita - 4 cytryny i 1 grapefruit i miód (ew. cukier). Ale faktycznie, w 2 dni to nalewka to nie będzie.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Frida
...
Zmieniłam nieco temat i przeniosłam do "Drinki oraz pozostałe"
... i w związku z tym mój post jest bez sensu.
A W regulaminie forum jest wyraźnie napisane: "Nie wolno edytować merytorycznej zawartości posta, jeśli inny użytkownik udzielił na niego odpowiedzi. Nie wolno przekształcać zdań w poście, chcąc zaszkodzić innym użytkownikom." :P
:P:P:P:P:P

Skocz do: