Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalewka dla kobiety
Witam.Mam pewien problem,od jakiegoś czasu robię nalewki i zawsze gdy już jest gotowa,to moja żona spróbuje małego łyczka i mówi że jest za mocna,lub nie smakuje jej.I tu się zwracam z prośbą do Was,o przepisy na jakieś smaczne nalewki dla kobiet.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Kobieta kobiecie nie równa, więc uważaj :nie:
Odpowiedz
Spróbuj likier kokosowy. Całkiem git.
A jeżeli woli słabsze trunki, to po prostu zmniejszaj delikatnie woltaż, aż wycyrklujesz jaki ma gust :)
Odpowiedz
Potwierdzam, podryw na liker kokosowy zawsze dziala :$
Odpowiedz
Przeczytaj też to:
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?...#pid153197
Odpowiedz
Kahlua, Tia Maria, a tak naprawdę to zmniejsz % i będzie akurat.
Odpowiedz
Jak to Han_ka rzekła, kobieta kobiecie..... :) Może zasięgnij języka u źródła, jakiś ulubiony owoc, mniejszy % i, jak fachowcy z tego forum głoszą, CZAS :)
Och :) żeby dla mnie ktoś chciał zrobić coś, co mi będzie smakowało :)
Odpowiedz
Baleys, jeszcze, żadna się nie skarżyła , że nie smakuje.
Odpowiedz
(26-03-2011, 17:03)bajkasia napisał(a): Och :) żeby dla mnie ktoś chciał zrobić coś, co mi będzie smakowało :)

Najpierw napisz co lubisz ( z nalewek, likierów ) to może się dla Ciebie zrobi.

Odpowiedz
(26-03-2011, 18:22)drajla napisał(a):
(26-03-2011, 17:03)bajkasia napisał(a): Och :) żeby dla mnie ktoś chciał zrobić coś, co mi będzie smakowało :)

Najpierw napisz co lubisz ( z nalewek, likierów ) to może się dla Ciebie zrobi.

Ano właśnie lubię niespodzianki :) no i zdecydowanie z owoców naszych- własnych- krajowych, zaczęłam przygodę nalewkarską zimą, więc przetestowałam prawie wsio egzotyczne- nic mnie nie urzekło :( A może to wynik moich kiepskich umiejętności :)
W każdym razie, gdyby ktoś zrobił nalewkę dla mnie,uhmmmm , nalewka dla bajkasi :) uhmmmm....
No pomarzyć chyba można, w ten zimny marcowy wieczór, co nie ? :chytry:
Odpowiedz
No, jak tylko pomarzyć chcesz.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Wygląda jak denaturacik:) No taka nalewka to nie dla kobiet:) chyba że wygląd mylący:)
Odpowiedz
Najedź kursorem na fotkę to nazwa się objawi.
Kolor bardzo nietrwały ale da się wypić zanim kolor straci.
Bardzo damski trunek.

Jacek
Odpowiedz
Nalewka na płatkach róż - też damski trunek.
Dla facetów "perfumą" wali. :D
Odpowiedz
Wiem, że powinnam napisać to w innym wątku, ale ponieważ tu wypowiedziałam swoje marzenie, więc tu chyba jest miejsce na wiadomość dnia:

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ :) :jupi:

Stoi przede mną nalewka zrobiona specjalnie dla mnie :) nazywa się jak ja :) pachnie przecudnie, a smak.... To się okaże po robocie :)
Dziękuję Ci "spełniaczu" marzeń :)
:buziak:
Odpowiedz
(29-03-2011, 12:15)bajkasia napisał(a): Stoi przede mną nalewka zrobiona specjalnie dla mnie :) nazywa się jak ja :) pachnie przecudnie, a smak....

No i jak smakuje?
Odpowiedz
Zrobiłem likier kokosowy i to był strzał w dziesiątke,dziękuje kochani.Moja pani teraz pije 3 razy dziennie likier:lol:.Jeżeli macie równie pyszne propozycje,to proszę piszcie.
Pozdrawiam i dziekuje:D

Skocz do: