Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe skórki
Zainstalowałem kilka nowych skórek, może znajdą się chętni do przetestowania.
Odpowiedz
Przejrzalem skórke XP Silver - byc moze to problem mojego zabloconego IE 6,0 - czasem wyskakuja krzaczki zamiast polskich ogonkow

No i buttony sa angielskie - ale to juz sprawa kosmetyki.
Bledow nie zauwazylem.

pozdr
Odpowiedz
Przetestowałem kilka i stwierdzam, że jak zmienię skórkę to już nie będzie to samo forum. Moja żaba jak zauważyła inny wygląd to aż mnie okrzyczała i kazała przywracać poprzedni.

Skórki jednak zdaje się, że są w pełni funkcjonalne więc na pewno przydadzą się potrzebującym nowości. Trzeba tylko logo do każdej dorobić i ikonki poskie.

pozro
Odpowiedz
Witam.
Jestem staromodny i najlepsza (czytelną) jest klasyczna nasza "żółto - biało - czarna skóra".
Pozdrawiam subiektywnie.
Odpowiedz
aventure media - fajna gdyby zmniejszyć trochę kontrast między tym szarawo-granatowym (właściwie bardziej szaro-czarno-granatowym, nie wiem nie znam sie na kolorach) a czarnym
aventure media light - taki kolor niewiniarski troche, ale poprawna
barcode - zbyt kontrastowa
calm - źle dobrany kolor tabelek do tła, tło bardziej szarawe, albo tabelki niebieskawo-granatowe
iconic- w miare dobrze dobrane kolory, tylko troche za ciemna
mactastic - idealna do zastosowań biurowych :D
metal style - podobna do mactastica, ale brak niebieskiego czyni ją obłą ;p
mystic - fajna
one.point9 - fajna, ale troche zbyt ściśnięta
windows xp silver - podobnie jak mactastic
xmb corporate - zdecydowanie zbyt ściśnięta, bez charakteru
pzdr
fea
Odpowiedz
mactastic - może jest jest dobra do zadań biurowych ale te headery tabelek troszkę zbyt jaskrawe (moim zdaniem)
metal style - wszystko szare, troszkę chyba za dużo szarości
mystic - spoko
one.point9 - fajna,
windows xp silver - moja ulubiona, nie tam żebym jakoś przepadał za system, na którym pracuje.
xmb corporate - najbardziej mi się podobała, ale mało funkcjonalna, gdyż zbyt ściśnięta
Ogólnie jakoś nie przepadam za ciemnymi, oczywiście z wyjątkiem starej oldscoolowej,
Ponadto warto zwrócić uwagę czy buttony są grafikami, bo jeśli tak, to zazwyczaj w skórce mają napisy po angielsku
Odpowiedz
Zmieniłem na mactastic ale :za małe gwiazdki i teksty(gdzie sie powiększa?)

trochę po angielsku - przeżyję,

pomarańczowo-żółty niezbyt ładny (ciemny pasek na górze pasków, przygnębia i zamazuje tekst).
odnośniki (w niektórych podpisach) zbyt jaskrawe nieczytelne kolory
Pozostałe ogólnie MUSZą ZOSTAć GWIAZDKI (moim skromnym zdaniem)
ludziki i inne wyglądają jak obce niedopasowane do forum symbole.
Poproszę syna by coś dodał od siebie (jest w grupie xoops`a)
Odpowiedz
Lekko poprawiłem "XMB corporate".
Odpowiedz
A tak się zastanawiam, czy nie można by tych angielskich buttonów pozamianiać, na te co są w skórce SWiMP. W skórce XMB corporate oraz XP silver są takie same - troszkę zielonych, troszkę szarych, w skórce SWiMP są tylko szare, wystarczyło by chyba tylko odpowiednie gify skopiować?
Odpowiedz
Skórki są niezłe, ale i tak najlepsza według mnie jest SWiMP :)

Skocz do: