Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział "Podróze winne i nie-winne" oraz nowy modero
Z przyjemnością zawiadamiamy, że powstało nowe subforum "Podróze winne i nie-winne", gdzie głównym moderatorem został Conrad. Zapraszamy do umieszczania relacji z wakacyjnych winiarskich podróży :)
Conradowi serdecznie gratuluje i życzę wspaniałych opisów ze swoich wojaży :szampan: :spoko:
Odpowiedz
Z radoscia witamy nowego moderatora.
Odpowiedz
Bardzo sie ciesze z powstania tego dzialu. Podziekowania dla calej "Rady Starszych" za poparcie i za to, ze mogl sie on tutaj pojawic.

Zachecam goraco wszystkich do dzielenia sie na forum wrazeniami ze swoich podrozy, a przede wszystkim do realizacji wlasnych wypraw. Podroze - takze te winiarskie - nie zawsze musza sie wiazac z wielkimi wydatkami.

Z mojej strony bede chcial dzielic sie wrazeniami z roznych ciekawych miejsc, ktore mialem okazje odwiedzic. Mam nadzieje, ze moje reportaze Was zainteresuja i ze sie spodobaja. Mysle, ze powstanie tego dzialu bedzie dla mnie tez zacheta do planowania kolejnych wypraw i przedstawiania z nich relacji.

Licze tez na pomoc innych przy tworzeniu tego dzialu, ze szczegolnym wskazaniem na Ciebie Pigwa ;) ze wzgledu na Twoje ogromne doswiadczenie w temacie.
Odpowiedz
Uwielbiam podróże, a szczególnie te"winne". Z niecierpliwością b edę oczekiwać relacji. Brawo conrad:brawo:
Świetny pomysł.

pozdrawiam
Odpowiedz
Witaj, Conradzie - z zainteresowaniem, oraz chętnie czytuję Twoje reportaże.
Myślę, że Masz dużo wsólnego z Paulem - lekki język, smakowite pisanie.
A o to chodzi w naszym "techniczno - szumiącym reklamami"świecie - brak sensownych opisów czegokolwiek.
Pozdrawiam serdecznie - widać już, że mój"osobisty" pogląd nie jest odosobniony.
Michał.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez conrad
Bardzo sie ciesze z powstania tego dzialu.

Licze tez na pomoc innych przy tworzeniu tego dzialu, ze szczegolnym wskazaniem na Ciebie Pigwa ;) ze wzgledu na Twoje ogromne doswiadczenie w temacie.

Masz moje calkowite poparcie i chetnie sluze pomoca w miare mozliwosci i czasu.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez ShRon
gdzie głównym moderatorem został Conrad

Gratulacje dla Konrada . Bardzo kompetentna osoba .
Tylko dlaczego jeszcze nie ma statusu pod nickiem ?
Greg zaspał ?
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez TEQUILA Tylko dlaczego jeszcze nie ma statusu pod nickiem ?
Już dobrze?
Odpowiedz
Maciek .....................prima sort !!!!!!!!!!!!!!!!!
Konrad cały uchachany bez względu czy tak sie pisze czy odwrotnie :diabelek:
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....

Skocz do: