Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasieki na Pomorzu / okolice Słupska
Witam
Czy znacie i polecacie jakieś pasieki w okolicy Słupska? Chętnie kupiłbym miód w dobrej cenie, ze sprawdzonego źródła. Akcje zakupowe są super, ale niestety w Polsce bywam nieregularnie, i nie za bardzo mógłbym się zgrać.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Znajomek polecił mi by w sprawie sprawdzonego miodu szukać w tym spisie http://zwiazek-pszczelarski.pl/kontakt/p...-w-polsce/
Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
Zwiazki pszczelarskie mają niestety tyle wspolnego z jakoscią i dbałością o same pszczoły, co pzpn ze sportem. Moje koło przechodzi w stowarzyszenie o ile wiem, właśnie przez przepychanie roznych szemranych delikwentów od góry, a olewanie zwykłych poczciwych pszczelarzy, no ale nie daje sie w łape, to nie ma co liczyć na wpisanie na liste polecanych ^^ Do czego zmierzam - dla mnie te spisy są niewiele warte, poczekaj az ktos z forumowiczów nawet cos konkretnego i sprawdzonego poleci.
Btw - dobry miód i miód w dobrej cenie, to najczęsciej dwa rozne miody.
Odpowiedz
(23-11-2016, 11:59)Mikael napisał(a): Zwiazki pszczelarskie mają niestety tyle wspolnego z jakoscią i dbałością o same pszczoły, co pzpn ze sportem. Moje koło przechodzi w stowarzyszenie o ile wiem, właśnie przez przepychanie roznych szemranych delikwentów od góry, a olewanie zwykłych poczciwych pszczelarzy, no ale nie daje sie w łape, to nie ma co liczyć na wpisanie na liste polecanych ^^ Do czego zmierzam - dla mnie te spisy są niewiele warte, poczekaj az ktos z forumowiczów nawet cos konkretnego i sprawdzonego poleci.
Btw - dobry miód i miód w dobrej cenie, to najczęsciej dwa rozne miody.

Ok a znasz w swojej okolicy jakiegoś pszczelarza który wysyłkowo sprzedaje miód spadziowy?
Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
W okolicy nie, bo u mnie w tym roku w pobliżu nie spadziowały iglaki. Mogę na następnym zjeździe podpytać kilku sprawdzonych pszczelarzy, czy któryś ma tegoroczną spadź i czy bawi się wysyłanie, a to za dwa-trzy tygodnie dopiero.
Odpowiedz
(24-11-2016, 10:15)Mikael napisał(a): W okolicy nie, bo u mnie w tym roku w pobliżu nie spadziowały iglaki. Mogę na następnym zjeździe podpytać kilku sprawdzonych pszczelarzy, czy któryś ma tegoroczną spadź i czy bawi się wysyłanie, a to za dwa-trzy tygodnie dopiero.

Fajnie by było. Dzieki
Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
(23-11-2016, 11:41)jaguar56 napisał(a): Znajomek polecił mi by w sprawie sprawdzonego miodu szukać w tym spisie http://zwiazek-pszczelarski.pl/kontakt/p...-w-polsce/

Dzięki wielkie!

(23-11-2016, 11:59)Mikael napisał(a): Zwiazki pszczelarskie mają niestety tyle wspolnego z jakoscią i dbałością o same pszczoły, co pzpn ze sportem.

Ale zawsze to jakieś zaczepienie.

Skocz do: