Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza etykieta
Witam serdecznie. Ponieważ wyrób wina domowego wciągnął mnie na całego, przyszedł czas na pierwszą etykietę. Proszę więc o opinie, oczywiście najcenniejsze są te krytyczne:big:

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Witaj!
Dwa elementy są mim zdaniem do poprawienia:
- przy głowie dziewczyny- imię i nazwisko w inne miejsce, bo to wszak kobieta, lub daj zdjęcie jakiegoś winiarza.
- te litery HW tak z daleka fatalnie wyglądają- może lepiej by wyglądało z takiej samej czcionki jak te małe. A skoro to winko jest półsłodkie to napis po polsku bardziej będzie pasował do całości.
Ale to tylko moje zdanie. Zrobisz jak chcesz.
Odpowiedz
Witam. Kobiety na winiarza raczej nie zmienię bo jakoś mam słabość do niewiasty z koszem winogron:big:
Naniosłem kilka poprawek. Tak wygląda wersja nr.2.

Odpowiedz
Moim zdaniem już jest lepiej ale chyba lepiej by wyglądało gdyby wszystkie napisy były troszkę niżej no i kobieta też ( obniż tak o 1/2 wielkości jej głowy).
Odpowiedz
a ja proponuję spróbować zmniejszyć rycinę kobiety oraz zmienić jej kolor z sepii na kolor zbliżony do ornamentów etykiety czyli coś w kolorze podchodzącym pod niebieski wyblakły atrament.
Odpowiedz
To i ja coś dorzucę od siebie. Zamiast "ł" wstawiłbym "l" i kreseczki dorobił osobno
Odpowiedz
Uwagi konstruktywne, więc wnoszę poprawki:) Tak wygląda kolejna wersja.

Odpowiedz
spróbuj bardziej dopasować kolor ryciny do koloru ornamentu i zmniejszyć nieco ją
Odpowiedz
A ja zostawiłbym dziewkę w brązowo -złotawym odcieniu.

A jak się Tobie podoba?
Odpowiedz
Kurczę dylemat jest. Ta niebieska którą teraz wrzuciłem, fajnie pasuje pod względem kolorystycznym z całością, z kolei sepia też nieźle się odznacza. Chyba zadecyduje jak wydrukuje i zobaczę na butelce:)

Odpowiedz
Zrobisz sobie po 1 i wtedy zobaczysz co bardziej się podoba.
Odpowiedz
Tak właśnie zrobię:)

Skocz do: