Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poczta
Zaczęła mi się zapełniać skrzynka PW więc usunąłem starsze wiadomości. Licznik zapełnienia poczty nadal jednak wskazuje poprzedni stan i każda kolejna wiadomość zmniejsza ilość miejsca.
Jakby ktoś, coś... :)
Odpowiedz
Usuń jeszcze z folderu "Usunięte".

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Ok. Nie zauważyłem. Dzięki za podopowiedź. Temat do zamknięcia.
Edit.
Czy w sytuacji gdy skrzynka się zapełni w 100% kolejne wiadomości będą nadpisywane a najstarsze usuwane automatycznie ?
Odpowiedz
To zamykam
Odpowiedz
Czy jest możliwość zwiększenia pojemności skrzynki PW. No jakoś tak jest, że często szkoda usuwać z różnych względów wiadomości (np. z adresami, ważnymi informacjami, dyskusjami itp.) a tu skromny limit wali po łbie.
Czy aż tak wiele miejsca zajmują one na serwerze? Jeśli tak to jestem skonny zrobić akcję i się dorzucić na hosting.
Świadomość, że trzeba zrobić miejsce na kolejne posty zniechęca do pisania PW i wqrza bo ograniczenie jakoś wydaje się zbyt restrykcyjne.

Wiem, że pewna dyscyplina musi być, ale uważam, że limit jest zbyt skromny.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(29-06-2016, 19:53)tata1959 napisał(a): Wiem, że pewna dyscyplina musi być, ale uważam, że limit jest zbyt skromny.

Popieram. Właśnie musiałem usunąć część wiadomości z informacjami, które wolałbym zachować.
Odpowiedz
Obecnie jest ustawione 200 ile by Was usatysfakcjonowało ale realnie. 300 - 400?
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Pawle, myślę, że 500 to jest zupełnie przyzwoita ilość i jakoś tak rozsądnie brzmi ;)
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
A nie możecie cytować poprzednich wiadomości przy wysyłaniu nowych? Wtedy można usuwać z "usuniętych" i "wysłanych".

Grzegorz

Odpowiedz
Ja z czystej ciekawości zapytam, czy faktycznie macie po 200 wiadomości w skrzynkach?
Huh
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Ja 75 i chyba żadnej nie usunąłem. Ale inni więcej korespondują.

Grzegorz

Odpowiedz
Warto też opróżnić folder usunięte wiadomości bo one także liczą się do łącznej ilości PW.
Odpowiedz
O tym napisałem na samym początku wątku.

Grzegorz

Odpowiedz
Limit PW został zwiększony do 400 wiadomości.
Odpowiedz
(30-06-2016, 08:11)tasmol napisał(a): Limit PW został zwiększony do 400 wiadomości.

To już jest coś! Dzięki łaskawco. :jupi:
Odpowiedz
Dzięki, Tasmol! Heart

A czy w okolicach Gwiazdki... dało by radę - 500? 

:diabelek: :diabelek: :diabelek:

Jeśli nie będzie innych zainteresowanych, to chociaż dla mnie - i dla Taty.  :)

:pijemy:

(29-06-2016, 21:45)Erikos napisał(a): Ja z czystej ciekawości zapytam, czy faktycznie macie po 200 wiadomości w skrzynkach?
Huh

Ja "od zawsze" mam 200.
:P
Nawet, jak usunę absolutnie wszystkie zbędne, to i tak mam np. 197 albo 198.

:glupek:
Odpowiedz
(30-06-2016, 19:01)Orwell napisał(a): Jeśli nie będzie innych zainteresowanych, to chociaż dla mnie - i dla Taty.  :)

Indywidualnie to można dostać co najwyżej bana. :diabelek:
Odpowiedz
(30-06-2016, 08:11)tasmol napisał(a): Limit PW został zwiększony do 400 wiadomości.

Uff, mnie to też drażniło, brawo Taśmolku :)
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
Wielkie dzięki za zrozumienie i bardzo szybką reakcję.

Odpowiedz
(30-06-2016, 19:08)vanKlomp napisał(a):
(30-06-2016, 19:01)Orwell napisał(a): Jeśli nie będzie innych zainteresowanych, to chociaż dla mnie - i dla Taty.  :)

Indywidualnie to można dostać co najwyżej bana. :diabelek:

Wypraszam sobie kategorycznie.
Ban był zbiorowy - i w towarzystwie "z górnej półki"! :P
Odpowiedz
Zależy ile kto ma wzrostu ... :P
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
To prawda.

http://imageenvision.com/historic/21602-...ty-by-jvpd

Czasem skrzynka pocztowa od chłopca o niskim wzroście może wymagać użycia stołeczka.

:)

Skocz do: