Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkarpackie
W stalowej w tesco na przemysłowej przeceny dla winiarzy :) gąsior 25l za 90zł, drożdże od 2,5 -2,99zł, piro za 1,49zł, pożywka 1,79zł, korki do balonów 1,99zł, esensje 6,99zł
Odpowiedz
(31-07-2013, 16:34)zubrstw napisał(a): ......w tesco na przemysłowej przeceny dla winiarzy :) gąsior 25l za 90zł,.............
Na pewnym portalu bez przeceny dla winiarzy już za 30 zeta kupisz. Ponadto za 90 zł masz lekko 6 poliwęglanowych butli 18.9 l po mineralnej i się nie tłuką.
Odpowiedz
Poprosiłbym namiar na ten portal z gąsiorami 25l za 30 zeta.
Odpowiedz
Proszę bardzo
Odpowiedz
(01-08-2013, 11:00)tata1959 napisał(a): Proszę bardzo
tak 30zł tylko dostawa z 50zł kurier jako szkło i wyjdzie na jedno :) podałem dla osób zainteresowanych nowymi, ja ostatnio kupiłem 25l za 30zł i 50l za 20zł ;) okazyjnie bo ktoś chciał się pozbyć z piwnicy a był akurat ze Stalowej więc wziąłem. Bańki plastikowe po wodzie wołają po 30zł więc też wcale nie tanio i butla niebieska więc nie do końca widać co w środku się dzieje, ale jest na pewno nie tłukąca i może być z żywnościa więc się nadaje :)
Odpowiedz
Eh taką ofertą nie jestem zainteresowany, bo jak zubrstw dobrze zauważył doliczę przesyłkę i mam cenę nowego, a do Wrocławia mam zbyt daleko. Jakby było kilka sztuk w takiej cenie to bym jakoś kombinował, a tak wole też z tego serwisu kupić, ale nowy.
Odpowiedz
witam
Sezon letni to wszystko tanieje. Nawet kupilem po obiżonej cenie spirytus 5 zl.. na butelce. LEROY-MERLIN.
Warto kupować na nalewki.:lol:

Pozdrawiam Eugeniusz Gliwice.
Odpowiedz
Może ma ktoś dobry i sprawdzony sklep w Jarosławiu ?
Odpowiedz
Gdzie w Rzeszowie można kupić tanio owoce, teraz truskawki ?
Odpowiedz
Hala targowa przy 8 Marca/Targowej. Szczęścia możesz próbować także na AgroHurcie przy Lubelskiej.
Odpowiedz
Znalazłam butelki w bardzo dobrej cenie http://www.promet.org.pl/
Mają bardzo szeroki asortyment, sporo szkła z importu i co dla mnie OK, robią mixa na palecie, polecam :)
Odpowiedz
A może by tak dzień dobry na początek?
Czy szanowna koleżanka też z Turku?;)
Odpowiedz
Nie, ale witam Kolegę z Turku :)
Odpowiedz
Ja też nie z Turku tylko firma, którą reklamujesz. Po prostu wpis wygląda na czystą reklamę.
Odpowiedz
Polecam ich, bo wreszcie trafiłam na rozsądne ceny.
Pozdrawiam z Bieszczad :)

Skocz do: