Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojęcie czaso-przestrzeni w praktyce
Big Grin 
Na trasie Jarosław-Przeworsk jest zielona tablica, na której "stoi jak byk", ze do Rzeszowa jest 46 km.
Po przejechaniu około 2 km jest zielona tablica z napisem: Rzeszów 44 i to jest ok.
Po przejechaniu kolejnych ok. 5 km jest zielona tablica z napisem: Rzeszów 46.
Przysięgam, że na tym odcinku nie zmieniałem kierunku jazdy (nie zawracałem).

Podsumowując: pokonałem pewną przestrzeń w pewnym czasie ale odległości żadnej nie pokonałem(?), więc...... czy tzw. czaso-przestrzeń istnieje czy nie?
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Na moje oko, to zrobiłeś kółko. ;-)
Pozdrawiam zbyszek
Odpowiedz
Kurka, Heniu masz trasę darmo.
Odpowiedz
Zbyszku, droga biegła prosto jak strzała.
Pawełku, nie darmo bo z baku wyssało.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Heniu

Dokładnie czegoś takiego doznawałam, jak jeździłam z Wiednia do Warszawy. Na końcowym odcinku A1, zanim autostrada kończyła się przed Pyrzowicami, jest znak, ze do Warszawy jest jest 309 km. Po przejechaniu kilku kilometrów i wjechaniu na S1 w kierunku Siewierza, znak pokazuje, ze jest 329 km do Warszawy. Dodgy
Odpowiedz
Heniu, zamień miejscami wężyki przy pompce paliwa - będzie pompować w drugą stronę i w baku przybywać ;)
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
(11-01-2018, 20:24)tata1959 napisał(a): Zbyszku, droga biegła prosto jak strzała.
......

Podążając każdą prostą w nieskończoność, powrócisz do punktu wyjścia z drugiej strony.
Pozdrawiam zbyszek
Odpowiedz
Bo tam się koryguje liczniki w autach. U Niemca było 450 tyś a po przywiezieniu do Polski od razu 170 na licznik wskakuje :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Kiedyś, we wojsku (heeej) pojęcie czasoprzestrzeni kapral tłumaczył tak:
- Żołnierze, będzie kopać rów. Od tego drzewa do wpół do czwartej...

;)
pozdrawiam Jurek 

Skocz do: