Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na etykiety
Ostatnio zrobiłem sobie etykiety korzystając ze zdjęć, a w zasadzie rysunków o tematyce winiarskiej, zagranicznych www. Wyszły super. Zaimportowałem obrazek do Worda i przerobiłem go w znak wodny, na to druknąłem całą treść dotyczącą mojego wina. Znajomi są pod wrażeniem. Załączam znak wodny, choć nie wiem, czy admin nie wywali go z powodu rozmiaru (nie panuję nad tym),:glupek:

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Wygląda bardzo fajnie, tylko trzeba wkomponować tam jakieś napisy.
Odpowiedz
Rozwiązanie jest proste: powielić 8 obrazków na stronie, druknąć ją, wsadzić z powrotem w drukarkę i nadrukować wcześniej przygotowane i odpowiednio rozmieszczone info o winie.:jupi:
Odpowiedz
Tylko właśnie te napisy muszą się ładnie komponować z tym znakiem wodnym. Może być z tym mały problem ale jak ktoś ma inwencję twórczą i trochę zmysłu artystycznego to powinien sobie poradzić. :) Ja raczej kiepski jestem w te klocki niestety :ysz:
Odpowiedz
jestem pod wrazeniem.Bardzo mi sie podoba:spoko: co do napisow to mysle ze wystacza podstawowe info nt winka : jakie i z czego wino,.moc, rocznik i seria+nr butelki.:big:
Odpowiedz
o, o! Właśnie! żadnych elaboratów. czcionka monotype corsiva z tymi info i jedziemy. Chciałbym Wam wkleić drugi znak wodny, ale coś mi nie idzie. Jak ktoś chce, to proszę pisać na maila, wyślę szybko.:podstep:
Odpowiedz
a czy nie prosciej urzyc jakiegos programu graficznego od poczatku (zrobienie znaku wodnego) do konca (nalozenia napisow) :pytajnik:
Odpowiedz
mozna ale to juz jest wyzsza szkola jazdy i MASA roboty.

z 2 strony po co uzywac programu graficznego skoro w wordzie bardzo ladnie wychodzi

Skocz do: