Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Popracowałem dzisiaj
Po pracy zabrałem się do mojej piwniczki porobić trochę porządków. Dostałem korki z browamatora więc winogronowe wylądowało w butelkach, truskawa zmieniła położenie z fermentatora na balon a hibiskus jeszcze plumka z rodzynkami. Ta mała 5-ka to jakaś berbelucha z syropu waniliowego i migdałowego

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Odpowiedz
no przepiękny ten Twój kącik winny i buteleczki w równym rządku stoją i balonik szmatko osłonięty. Miło popatrzeć :)
Odpowiedz
Genialne ;)
pzdr
fea
Odpowiedz
radość dla oka i duszy oglądać takie zdjęcia :)
Odpowiedz
ja też musiałbym się wziąć do pracy :tuptup:

super porządeczek ...
Odpowiedz
Pozazdrościć.... piękny początek własnych zbiorów, pozazdrościć. :jezor:
Odpowiedz
Pięknie! Pokaż coś jeszcze. A co to jest berbelucha? Też chcę zrobić. Leżakowanie i fermentacja w tej samej temperaturze?
Odpowiedz
Piękne ;D a tam u góry chyba widze dwie butelki 5 litrowe po wodzie mineralnej. Używasz takich do fermentacji?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witaj, Bagiuszu.
Widać owoce ciężkiej pracy - również w postaci win. Wszystko jest doskonale skomponowane.
Mam jeszcze drobne zapytanie - co do oświetlenia owej piwniczki.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Pozmieniało się u mnie sporo. Widoczny na zdjęciach kącik z przed kilkunastu lat został przebudowany. Po bokach pomurowałem dwie ścianki które zasłoniły dwa regały na butelki. Oto efekt:

Warsztat urządziłem w pomieszczeniu obok:

Odpowiedz
Takie miejsca na wina to w moich marzeniach nawet nie miałem, kurcze filmowe miejscówki macie na swoje wyroby.

Te nalepki na flaszkach to sam nalepiasz i je zmieniasz czy jak?

Skocz do: