Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznań - gdzie kupić podstawowy sprzęt?
#1
Podrzućcie jakieś namiary na sklep w rejonie Łazarza w którym można kupić Pekto, piro, pożywkę, drożdże, cukromierz i rurki fermentacyjne.
Jeżeli nie ma takiego sklepu w tym rejonie, to proszę podajcie adres, gdzie to kupić.

Sprawa pilna!
Odpowiedz
#2
Najlbliższy, jaki znam to na ulicy Głogowskiej 253 - ale to jest jakieś 3km od Łazarza. Mają chyba wszystko, co potrzebujesz. Kupowałem u nich kiedyś na alledrogo i zrobiłem odbiór osobisty; było ok. Możesz do nich przedzwonić i się wypytać.
Odpowiedz
#3
Jak ten sklep się nazywa?
Odpowiedz
#4
Sklep się nazywa: JHM. Podesłałem Ci link na PW.
Odpowiedz
#5
OK, dzięki.
W ich ofercie nie ma cukromierza, albo nie zauważyłem.
Odpowiedz
#6
Zauważyłem, że w ofercie na aledrogo mają większy asortyment. Puszczę Ci linka na PW.
Odpowiedz
#7
Internet odpada. Zakupy trzeba zrobić w sklepie stacjonarnym.
Odpowiedz
#8
Jeszcze jest sklep stacjonarny przy ulicy Wronieckiej 3 (przy Starym Rynku). Nazywa się Szkło-Lab i mają również akcesoria winiarskie; chyba nawet to wszystko, o czym pisałeś.
Jakby na Wronieckiej nie dało rady wszystkiego kupić to jeszcze można sprawdzić w sklepie "Magi-Pharm. Sklep zielarsko - medyczny" przy ilicy Garbary 28 (blisko rynku bernardyńskiego; z 10-15 minut piechotą od Wronieckiej). Nigdy nie byłem w sklepie ale przechodziłem obok i mają w oknie szyld, że sprzedają również artykuły winiarskie.
Odpowiedz
#9
Witam.
Zakupy na ul. Głogowskiej 253. PIWOSZ na ale.... sobie wybierasz albo dzwonisz oni Ci szykują towar i odbierasz osobiście na miejscu. Bez problemu super ludzie.
Robię tak od 2 lat .
Pozdrawiam
LEKOL
uciekam do pracy
Odpowiedz
#10
(02-10-2015, 09:18)witas napisał(a): Jakby na Wronieckiej nie dało rady wszystkiego kupić to jeszcze można sprawdzić w sklepie "Magi-Pharm. Sklep zielarsko - medyczny" przy ilicy Garbary 28 (blisko rynku bernardyńskiego; z 10-15 minut piechotą od Wronieckiej). Nigdy nie byłem w sklepie ale przechodziłem obok i mają w oknie szyld, że sprzedają również artykuły winiarskie.
To jest, zdaje się, sklep winiarski, który też kiedyś działał na Wronieckiej, ale musiał się przenieść.
Odpowiedz
#11
Dzięki, Garbary wydają się dobrym adresem.Skocz do: