Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca Magisterska
Dzień dobry Państwu,

Jestem studentem Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Obecnie pracuję nad magisterskim projektem dyplomowym. Dziedzinę w której będę się poruszał podczas pracy projektowej to winiarstwo. Od paru lat zajmuję się amatorską domowa produkcją win gronowych, owocowych i nalewek. Temat przypadł mi do gustu dlatego, na dyplomowy warsztat wziąłem zestaw do domowej produkcji wina.
Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby osoba doświadczona w tej dziedzinie, taka jak Pan, mógłby odpowiedzieć, na choć niektóre pytania zawarte w formularzu. Odpowiedzi na nie posłużą mi jako cenna wiedza podczas projektowania i pracy nad moim dyplomem magisterskim.

Link z formularzem: https://tiny.pl/t6jzq

Jeśli ktoś z Państwa znalazł jakąś nieścisłość/błąd merytoryczny w ankiecie, lub jeśli post znajduje się w nieodpowiednim miejscu, proszę mnie poprawić.
Z góry dziękuję za poświęcony czas.
Odpowiedz
Trzecie pytanie mógłbyś rozbić na dwa osobne i dodać odpowiedź "nie".
Jeśli masz konto na fb, to wyszukaj dwie grupy - studentawka i dorosławka. Tam pewnie znajdziesz więcej osób, które wypełnią ankietę. Może jeszcze poszukaj grup z różnych uniwersytetów. W dodatku dzisiaj dowiedziałem się o istnieniu grupy z ankietami (ankietawka chyba). Ale nie wiem dlaczego te grupy mają takie końcówki, a jest ich sporo.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Dziękuję za sugestię odnośnie mojego pytanie. Zmiana została wprowadzone.

Dziękuję także każdemu z państwa, za udzielenie odpowiedzi w formularzu.

Skocz do: