Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o ocene etykiet
Witam.
Wykonałem kilka etykiet i proszę o opinię na ich temat i ewentualne uwagi. Z góry wielkie dzieki:)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
No fajne fajne, co to za program?
Taka jedna uwaga co do etykiety zamiast rocznika umieścił bym pojemność np. 75cl i było by fajnie a rocznik gdzieś bardziej na środku, czcionka mi się bardzo podoba i logo też całkiem udane twoje czy z google?
I jedna uwaga - temat podobny już istnieje poszukaj na forum.
Prośba do moderatorów aby przyłączyć posty do istniejącego już tematu o etykietach.
Odpowiedz
Popraw napis na 2 etykiecie - winogron na winogrono.
Odpowiedz
Przesunąłbym rodzaj wina (czerwone wytrawne np.) bez przecinka na środek oraz zmniejszył datę. Poza tym ładne połączenie kolorów.
Odpowiedz
Warto poprawić też napis "Piwniczka Winiarska" tak, żeby literka "P" nie wyjeżdżała Ci za "kartkę". Podobnie na drugiej etykiecie z literą "O" ze słowa "jabłko".
Odpowiedz
Ładne, jedne z nielicznych ,ciekawych z motywem owocowym. Wydaje mi sie ze określenia: "Winogronowo Jabłkowe z mietą" i "Jabłkowe z miętą" byłyby bardziej adekwatne do zawartości ,ale to szczegół.
Odpowiedz
IMO bardzo słabe - po prostu brzydkie :)
Odpowiedz
Mi całokształt się podoba ;)
Odpowiedz
To i ja się podepnę, proszę tylko o szczerą krytykę, nie zamieszczam tu tego aby otrzymywać brawa tylko abyście wytykali błędy :) Na celu przecież nie mam zebrania braw tyko wszelkie uwagi co do tych etykiet, więc jeszcze raz proszę o szczerą krytykę.

Kurde nie wiem czemu ale mogę tylko dodać jedną etykietę :/
Odpowiedz
I teraz zrobiona na poczekaniu, w tej postawiłem na prostotę wzorując się na jednym z niemieckich win.

Odpowiedz
Etykiety świetne i oryginalne w swoim rodzaju :pijemy:
Odpowiedz
W winie czereśniowym jak dla mnie za dużo ozdobników.
Usunąłbym te promienie przy kieliszku i wokół rocznika.

A tak to całkiem fajne.
Odpowiedz
(24-12-2013, 00:10)piotrek77251 napisał(a): No fajne fajne, co to za program?
Taka jedna uwaga co do etykiety zamiast rocznika umieścił bym pojemność np. 75cl i było by fajnie a rocznik gdzieś bardziej na środku, czcionka mi się bardzo podoba i logo też całkiem udane twoje czy z google?
I jedna uwaga - temat podobny już istnieje poszukaj na forum.
Prośba do moderatorów aby przyłączyć posty do istniejącego już tematu o etykietach.

Używałem programu Adobe Photoshop CS5. Logo mam z google. Wymyśliliśmy z żonką, że fajnie by było wstawić jakiś herb pod swoje nazwisko (Pieniążek) i tak szukając trafiłem na takie coś. Troszkę modyfikacji i powstał taki jak jest na etykiecie
Odpowiedz
Ciekawe.
Gdybym patrzył jako purysta - rzekłbym, że się gryzie kolorystycznie połączenie tła i obramowania z intensywną kolorystyką owoców.
Gdybym patrzył inaczej - rzekłbym, że śmiałe połączenie tradycji etykietowej ze śmiałą ekspresją barw, kontrowersyjnie absorbującej uwagę. Odważne.
A może tak zrobić próbę w kierunku przerobienia owoców na kolor tła i ramek - tak w brązy? Może efekt będzie bardziej "herbowy".

Skocz do: