Ankieta: Kalendarz na 2015 - sonda
Ankieta jest zamknięta.
Projekt 1
36.78%
32 36.78%
Projekt 2
24.14%
21 24.14%
Projekt 3
39.08%
34 39.08%
Razem 87 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt kalendarza na rok 2015 - Sonda
Projekt 3

Część druga

Głosujemy na projekt forumowego kalendarza.
Głosowanie do 6 XII godzina 24.

Projekty są ostateczne i nic już nie zmieniamy. Czas nas goni.
Taka drobna prośba jeszcze: niech głosują ci z was, którzy maja zamiar kalendarz kupić. Oczywiście amatorom samego głosowania nikt niczego zabronić nie może, ale sądzę, że takie głosowanie ma niewiele sensu.
Głosuję na Projekt 1! Jest fantastyczny, genialny, po prostu łał.

Pozdrawiam
Marek
Wyjdź jeszcze na rynek w Poznaniu i oznajmij to światu!!!
Projekt nr 2, zdecydowanie :)
Witam
Np...ja wybieram projekt nr..1 ten właśnie mi się podoba, pejzaż góry, lasy- przecież nie muszą być same wina- wina mamy na co dzień. O ile ten kalendarz zaprojektujecie to go biorę. Dziękuje. :lol:

Pozdrawiam/Gliwice

Eugeniusz
A gdzie pisać listy do Mikołaja żeby taki kalendarzyk pod choinka zostawił?
Opowiadacie,
Projekt 3 jest najlepszy.
Kalendarium ma imiona, to jest bardzo ważne.
(03-12-2014, 05:39)Castleman napisał(a): Opowiadacie,
Projekt 3 jest najlepszy.
Kalendarium ma imiona, to jest bardzo ważne.
:brawo: :brawo:
Także najbardziej podoba mi się projekt 3
:)
Nr 3
Niestety nie kupię, ale zagłosowałem, projekt nr3.
Ja kupie pierwszy projekt ;)
W sumie kupie i tak, bez wzgędu na to który wygra sonde :)
A tak btw to jaki powinien być minimalny nakład?
Przecież nie wolno mówić, na który projekt sie głosuje. Ale Castleman ma rację :D
Wszystkie są świetne, głosuję na Pierwszy.
Aż ciężko się zdecydować, ale głosuję na 2 :)
Ja obstawiam projekt 3
Ale jaki wygra taki bedzie wisiał na scianie:D
Witam
nie ważne, który projekt wygra, ale ważna cena >ile będzie w tym roku kosztował?
Czas przedświąteczny to wszędzie potrzeba kasy!;)

Pozdr..Gliwice
Generalnie najbardziej podoba mi się styl 3, ale wymieniłbym w nim zdjęcie września na zdjęcie wrześniowe z projektu 1 lub 2. Oraz moja LP zauważyła, że w grudniu jest błąd- dwa razy jest data 25-ty, brakuje za to 26-ego.
(03-12-2014, 19:29)gynek63 napisał(a): Witam
nie ważne, który projekt wygra, ale ważna cena >ile będzie w tym roku kosztował?
Gieniu, to zawsze zależy od tego, ile zamówień się uzbiera. Pewnie zamówimy, tak jak poprzednio, w jakiejś firmie na Allegro - każdy będzie mógł sobie kupić na aukcji, a nikt nie będzie się mordował z wysyłką.
Z dokładną ceną trzeba poczekać, ale ile kalendarz kosztował w poprzednich latach możesz sam sprawdzić.
(03-12-2014, 21:20)Eldier napisał(a): Oraz moja LP zauważyła, że w grudniu jest błąd- dwa razy jest data 25-ty, brakuje za to 26-ego.
Rzeczywiście, wcześniej tego nie zauważyłem. To żadnej problem z poprawieniem tego.

Jakoś wcześniej nie pomyślałem o tym zdjęciu, a nawet jest w dużej rozdzielczości:) Same zdjęcia są takie, a nie inne, ponieważ musiały być dużej rozdzielczości - w końcu samo zdjęcie ma rozmiar większy niż kartka A4:) Dlatego też zamieniłem zdjęcie moich nalewek, na nalewki @drajli. Dlatego też nie wykorzystałem super zdjęcia lapmy-beczki @Kryma, bo z tego co pisał mi na PW nie ma go w wyższej rozdzielczości.
(03-12-2014, 21:20)Eldier napisał(a): Generalnie najbardziej podoba mi się styl 3, ale wymieniłbym w nim zdjęcie września na zdjęcie wrześniowe z projektu 1 lub 2. Oraz moja LP zauważyła, że w grudniu jest błąd- dwa razy jest data 25-ty, brakuje za to 26-ego.
Ja bym wrześniowego nie wymieniał ;) , ale wymieniłbym około 4-5ciu innych zdjęć.
Patrząc na ubiegłoroczny kalendarz, zdecydowanie lepiej by wyglądał, jakby był większy.
Co do ceny, to mogłaby nawet być ciut wyższa w takim przypadku.
Przeżyjemy.

Nawiasem, to już chyba za późno, ale w przyszłym roku można pomyśleć.
W związku z niską rozdzielczością zdjęć można by dwa zdjęcia umieścić w jednym miesiącu.

Skocz do: