Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt kalendarza na rok 2015
aha czyli zostałem oficjalnie oszukany...

kolejnym razem piszcie że konkurs to ściema - nie będę zawracał sobie głowy
@Goger, zgadzam się, że na godzinę 23.59 był remis, a sonda trwała jeszcze jakieś 8 godzin, do czasu aż @Boullii ją zamknął. Ale zauważ że przez te 8 godzin Użytkownicy, którzy wcześniej nie głosowali, mogli normalnie oddawać głosy na wszystkie trzy projekty, a nie tylko na mój.
Goger ankieta to nie ściema.
Zarząd pozwolił sobie skorzystać z prawa decyzji, uwzględniliśmy te dwa głosy po terminie i to wszystko. Owszem z twojego punktu widzenia dogrywka, powiedzmy tygodniowa, mogła by wskazać twoje zwycięstwo ale nie musiała. Równie dobrze w dogrywce mógł wygrać projekt 3. Biorąc pod uwagę brak czasu podjęto taką a nie inna decyzję.
Przykro mi, że uważasz się za oszukanego.
Dlaczego dogrywka tygodniowa ?
Dogrywka 1 dzień, 2 projekty które miały najwięcej pkt i dziękuje. Argument że nie ma na to czasu jest nic nie warty bo wyniki były znane 7 grudnia, czyli tydzień temu. Przez tydzień nikt nie napisał hej, taśmola nie ma a był remis może zróbmy dogrywkę.
Sonda nie była ściemą tylko obecna sytuacja.
Wyszło lekkie zamieszanie. Teraz nie ma już co dyskutować. Moja wina i już. W przyszłym roku akcję poprowadzi Servator - tak obiecał.

Teraz najważniejszy jest wydruk projektu 3.

Poprosiłem wino-domowe.pl o pomoc i jak przystało na SUPERSPONSORA zaczęli działać.

Ja niestety przez ten tydzień mogę się mało udzielać - no chyba, że coś się zmieni.
(15-12-2014, 20:57)tasmol napisał(a): Wyszło lekkie zamieszanie.

Wyszła lekka ściema a nie zamieszanie.

Nie będę się kłócił bo przeczuwałem że może być wał i nie nastawiałem się na wygraną.

Gratulacje dla lukihah, świetny projekt w pełni zasłużyłeś na wygraną, winszuje rzemiosła :brawo: .
Goger - Twój projekt był super:) Dla mnie jesteś wielki. Przeprosiny Ci się należą. Ale zrozum, że my chcemy kalendarz na 2015:)
Ja w 100% rozumiem @Gogera. Pomimo że głosowałem za projektem 3 uważam że tłumaczenie o braku czasu jest nie w porządku.
Powinna być dogrywka. Teraz to już za późno, ale myślę że należałoby to wynagrodzić w jakiś sposób koledze @Goger-owi.
Zgadzam się w 100%tach i też się podpisuję pod tym co napisał Paweł.
A czy wydrukowanie dwóch kalendarzy znacznie podniesie cenę? Każdy wybrałby przy zamawianiu, który woli.
Powiem ostro. Powstał nieziemski burdel!

Nie widzę innego wyjścia z sytuacji jak zorganizowania możliwości druku dwóch kalendarzy i przyznania nagrody Gogerowi.
Argumenty Boulliiego na temat tego czy w dogrywce Goger by wygrał czy nie są bezzasadne. Złamaliście REGULAMIN konkursu, to się do tego przyznajcie i wyjdźcie z tego jakoś z twarzą. W przeciwnym razie tylko zniechęcicie ludzi do jakiejkolwiek aktywności w przyszłości.

Wygrał projekt, na który głosowałem. Z trzema moimi zdjęciami. Pierwszy raz od lat nie kupię kalendarza.
A dlaczego nie wydrukować dwóch kalendarzy i przyznać dwóch I nagród?
Smród wokół pozostanie, ale może będzie łatwiej go znieść ...
Myślę, że robienie teraz dogrywki jest bez sensu. Sonda trwała cztery i pół doby, razem oddano 87 głosów, a na forum jest 9000 Użytkowników(!). Czyli oddano 19 głosów na dobę, a razem zagłosował 1% Użytkowników. Więc jak zrobimy teraz dogrywkę, która potrwa dzień, czy dwa to ile osób zagłosuje? 20, 30? Na zrobienie tygodniowej dogrywki nie ma czasu.

Nie wiem jaką decyzję podejmą organizatorzy, nie wiem czy da się wydrukować oba kalendarze. Nagrodą miał być bon na zakupy, nie mam pojęcia jaka to kwota, ale ja ze swojej strony mogę się nią podzielić z @Gogerem.

Ponadto uważam, że w samym konkursie było trochę niedociągnięć. @Taśmola nie było jakiś czas na forum, co spowodowało obsuwy czasowe. No i szkoda, że na samym początku nie powstał żaden Regulamin odnośnie konkursu. Nie było też wytycznych do projektów jak i samych zgłaszanych zdjęć.
Również uważam, że powinny być nagrody dla obu zwycięzców.
Czy uda się teraz wydrukować obie wersje kalendarza, nie wiem.
W każdym razie z góry deklaruję, że jeżeli będą dwie wersje, to zamówię obie.

Ogromne przeprosiny dla Gogera!

Han_ka
Nie odzywałem się wcześniej, bo w kalendarzu Gogera jest moje zdjęcie.

Uważam, że zostały złamane zasady i Zarząd podjął błędną decyzję. Złą decyzję może podjąć każdy, jednak ewentualne trwanie przy niej byłoby już złem...
Należy uznać remis, przyznać dwie nagrody lub jedną ex aequo i wydrukować dwa kalendarze.

Gdyby jednak cena, w takim przypadku okazała się zbyt duża; zwycięzcy w kontakcie telefonicznym, w ciągu pięciu minut mogą ustalić jeden kalendarz. Sprawa jest prosta. Na przykład; format Lukihah i jego trzy zdjęcia, w zamian za ustępstwo - dziewięć zdjęć Gogera. Tudzież odwrotnie.

Jakkolwiek się to zakończy, składam gratulacje obu zwycięzcom.
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Nie rozumiem dlaczego.
Maciek 3 egzemplarze powinieneś kupić ;) albo lepiej 33 :lol:
(16-12-2014, 12:38)Maciej napisał(a): Wygrał projekt, na który głosowałem. Z trzema moimi zdjęciami. Pierwszy raz od lat nie kupię kalendarza.
Skończcie już rozdrapywać rany.
Niech się drukuje i jak najszybciej sprzedaje.

Może na tym kalendarzu wrzucić jakąś przeprosiny dla Goger'a :niewiem:
(16-12-2014, 16:40)Castleman napisał(a): Może na tym kalendarzu wrzucić jakąś przeprosiny dla Goger'a :niewiem:

Nie no bez przesady :).
Nie wiem jak rozwiązać ten problem
Mozna wydrukować pol roku jednego i pol drugiego..
1. Nagrody dla lukihah i dla Goger
2. W tym roku drukować kalendarz lukihah - i to szybko
3. We wrześniu 2015 roku drukować kalendarz Goger na 2016 rok i to we wrześniu lub październiku 2015.

Może być?

Goger - już został przeproszony i mam nadzieję, że przeprosiny zostały przyjęte.
Mi takie rozwiązanie odpowiada.
(16-12-2014, 17:09)drajla napisał(a): 1. Nagrody dla lukihah i dla Goger
2. W tym roku drukować kalendarz lukihah - i to szybko
3. We wrześniu 2015 roku drukować kalendarz Goger na 2016 rok i to we wrześniu lub październiku 2015.

Może być?

Goger - już został przeproszony i mam nadzieję, że przeprosiny zostały przyjęte.

Mądrego miło posłuchać. :pijemy:

W imieniu Zarządu potwierdzam, że taka propozycja jest jak najbardziej do zaakceptowania, oczywiście o ile Goger wyrazi na to zgodę.

Z winiarskim pozdrowieniem!

Han_ka
(16-12-2014, 13:23)lukihah napisał(a): Nagrodą miał być bon na zakupy, nie mam pojęcia jaka to kwota, ale ja ze swojej strony mogę się nią podzielić z @Gogerem.

Zarząd przyznaje 2 nagrody po 50 zł. na zakupy winiarskie ( wyślę PW do laureatów)

(16-12-2014, 13:23)lukihah napisał(a): Ponadto uważam, że w samym konkursie było trochę niedociągnięć. @Taśmola nie było jakiś czas na forum, co spowodowało obsuwy czasowe. No i szkoda, że na samym początku nie powstał żaden Regulamin odnośnie konkursu. Nie było też wytycznych do projektów jak i samych zgłaszanych zdjęć.

Zgadzam się z tym całkowicie. Emto rzucił pomysł ale nie było chętnego do zorganizowania akcji. Zapanował bałagan więc pomimo braku czasu postanowiłem to poprowadzić.

(16-12-2014, 13:23)lukihah napisał(a): Nie wiem jaką decyzję podejmą organizatorzy, nie wiem czy da się wydrukować oba kalendarze.

Myślę, że propozycja Drajli jest bardzo słuszna

(16-12-2014, 17:09)drajla napisał(a): 2. W tym roku drukować kalendarz lukihah - i to szybko

Najważniejsze aby kalendarz znalazł się jak najszybciej na Naszych ścianach.
Wspaniale, ze na tym forum znalazło się tak wielu nie godzących się na niesprawiedliwość. Wyjdzmy z tej sytuacji zwycięsko: wydrukujemy 2 kalendarze. Szacuję różnicę w canie jak 24 zł do 27,90 zł.

Za rok to i nowe zdjęcia i generalnie nowe pomysły chciałyby sie zrealizować. Nie ma co odkładać.

Pozdrawiam
Marek
Propozycje Drajli ma niestety jedną małą wadę; w przyszłym roku konkursu na kalendarz nie będzie...
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Skocz do: