Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezygnacja
Odpowiadając na przysłane do mnie PW oraz uprzedzając inne informuje wszystkich użytkowników forum, że z dniem dzisiejszym przestałem pełnić funkcję administratora forum:
1. Funkcja admina jest przypisana członkowi Zarządu Stowarzyszenia. Ja takim przestałem być z momentem wyboru nowego Sekretarza więc logicznym jest, że tracę zarazem i funkcję.
2. Na admina technicznego sie nie nadaję ze względu na braki w wykształceniu.
3. Żona narzeka, że więcej czasu poświęcam forum niż rodzinie - co de facto jest prawdą i czas najwyższy te proporcje zmienić na korzyść rodziny.
4. Zdrowie też już nie takie i muszę bardziej o nie trochę zadbać.

Nie zmienia to jednak faktu iż na forum będę obecny wspierając potrzebujących słowem i czynem :)

Krzysztof
Odpowiedz
Przykro to słyszeć, ale ważne, że będziesz nadal z nami !
Odpowiedz
Krzysiu, ja rozumiem, że rodzina ma przywileje, ale każdego dnia zajrzyj choćby na chwilę, proszę!
Odpowiedz
właśnie..nie zostawiaj nas..:ysz:
Odpowiedz
Dzięki Krzysztofie za Twoją pracę!
Ja doskonale rozumiem priorytet rodzinny. Już wkrótce sam zostanę pochłonięty przez własną rodzinę.
Będzie Cię zawsze miło przeczytać.
Pozdrawiam, Nikodem
Odpowiedz
Strasznie zła informacja, odchodzi dobry admin. Ale mam nadzieję, że się będziesz pojawiał też jako zwykły user i służył radą w miarę możliwości i czasu.
pzdr
fea
Odpowiedz
Wielka szkoda, Krzysztofie, ale rodzina i zdrowie ważniejsze.
Mam nadzieję, że znajdzie się godny następca na Twoje miejsce ( choć przyznam, że nadzieja ta zbyt wielka nie jest :kwasny: )
Odpowiedz
:(

Chciałem coś napisać, że szkoda i, że dobry chłop był z niego, ale na szczęście Skrzych nie przeniósł się w zaświaty i będzie obecny na forum tylko będzie miał trochę mniej roboty.

Dzięki Skrzychu
Odpowiedz
Szkoda, wielka szkoda, ale dobrze, że z nami zostajesz. :1miejsce:

PS
A kto teraz będzie udzielał sakramentalnego

OK

Krzysztof
Odpowiedz
Sakramentalne OK jak sama nazwa wskazuje jest sakramentalne więc pozostaje w mojej pieczy tak długo, aż Dyrekcja tego nie zmieni :)

Krzysztof
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Skrzych
...
3. Żona narzeka, że więcej czasu poświęcam forum niż rodzinie - co de facto jest prawdą i czas najwyższy te proporcje zmienić na korzyść rodziny.
...
A My to nie rodzina :chytry: ??
:( Szkoda Krzychu, szkoda.
Ale dobrze że zostajesz :P
Odpowiedz
Jak my teraz bez ciebie zrobimy ryżowe?
Odpowiedz
Witaj, Krzysztofie..
Myślę, że ta charakterystyczna książeczka - Twój awatar - pozostanie na stałe, jako symbol Forum.
A w nim mieszczą się Twoje znakomite porady, dowcipne odpowiedzi, oraz ogromny wkład Twojej pracy.
A ileż to nowych i starszych Użytkowników Forum nastawiało " Ryżowe w/g Skrzycha"?
Nie da się tego policzyć.
I nie tylko tego.
Dziękuję Krzysztofie.
Michał.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Natka
Jak my teraz bez ciebie zrobimy ryżowe?

JESZCZE NIE UMARŁEM!!!

:big:

Krzysztof
Odpowiedz
- Dodaj jeszcze jedną książeczkę - będą dwie...:big:
:diabelek:
Pozdrowienia w piękny dzień..
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Skrzych

JESZCZE NIE UMARŁEM!!!

:big:

Krzysztof

Dobrze że to napisałeś bo chłopy już ściepe na wieńce prawie robili :diabelek:
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
To jak z tym wieńcem? Po ile ściepa? :D
Odpowiedz
Witaj Skrzych.
Kiedyś napisałem, że jesteś jednym z filarów tego forum.
Jestem przekonany, że to nie tylko moje zdanie. Skrzychu nie pozwól, aby przybrało formę czasu przeszłego.
Pozdrawiam Jacek.
"Bo widzisz... w piciu nie trunek jest najważniejszy, a towarzystwo" - Stach Japycz "Ranczo"
Odpowiedz
Skrzychu, jedyne co mi się nasuwa - ło matko.... :(
I Paweł dobrze napisał - my to nie rodzina??? No.
I nie daj się.
Odpowiedz
Ludzie, wypijmy za powodzenie Skrzycha i jego długie życie w zdrowiu i zadowoleniu :polewam: Wznoszę toast wiśniowym wytrawnym :)
Odpowiedz
Ja co prawda kawą, jako, że jeszcze w pracy siedzę, ale co tam :)
Zdrowie!
Odpowiedz
ale na zlotach bedziesz? pamietam pierwszy :) mam nadzieje do zobaczenia
Odpowiedz
Tyskim zdrowie Skrzycha ! :polewam:
Odpowiedz
Co tu powiedzieć? Usiłowałem Skrzycha powstrzymać, ale on twardy jest, nie miętki...

Chciałbym w imieniu Zarządu SWiMP podziękować Ci Krzysiu za wspólną pracę w ciągu
ostatnich lat. Trochę zdrowia i sił Cię to kosztowało, ale jak widać po powyższych wpisach,
forumowicze doceniają to, co zrobiłeś w tym czasie dla nas. Chyba było warto?

A żebyś nie myślał, że teraz to już będziesz sobie tylko spijał
śmietankę, miodzik czy co Ty tam sobie lubisz spijać, to powiem
wprost: wszyscy liczymy na więcej.

No i najwyższy czas, żebyś w końcu pojawił sie na jakimś
zlocie, pewnie będziemy mieli jakąś niespodziewajkę... I teraz
się męcz, bo jaką - nie zgadniesz.

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

W imieniu Zarządu
Stowarzyszenia Winiarzy i Miodosytników Polskich

Maciej
Odpowiedz
Dzięki Skrzych za kupę dobrej roboty :brawo:
Mimo wszystko cały czas wierzę, że za bulknięcie miodku, czy dwa do nas wrócisz :spoko:
Odpowiedz

Skocz do: