Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słój wielofunkcyjny 25l

Witam. Zamiast balonu kupiłem  słój wielofunkcyjny :) .  Dwie nastawy i po słoju. Bubel straszny. Grubość miejsca w którym strzelił tak na oko jak u żarówki. Ponad stówa w plecy  Angry
Odpowiedz
Nie licząc tego dobra, co w parkiet poszło :(
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Dobrze, że nikomu nic się nie stało.
Odpowiedz
Jak by nie pękł to pewnie byś się nie zarejestrował na forum, a tak jest powód :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(24-04-2018, 18:51)TEQUILA napisał(a): Jak by nie pękł to pewnie byś się nie zarejestrował na forum, a tak jest powód :)

Robert! No!
Choćby dla strzeżenia forumowiczów przed zakupem takiego g.....a warto było. Gdybym nie wiedział, że nie Ty jesteś producentem to...... No!

Pawelk - witaj na forum i "baw" się dobrze.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Dzięki Pawelk za przestrogę bo myślałem o zakupie chyba tego właśnie g...na, czy możesz dać fotkę nawet z netu jak to coś wyglądało w oryginale?
Prawie każdy powód do rejestracji z małymi wyjątkami jest dobry:) nie przejmuj się

Pozdrawiam Maciej
Odpowiedz
(24-04-2018, 18:51)TEQUILA napisał(a): Jak by nie pękł to pewnie byś się nie zarejestrował na forum, a tak jest powód :)

Pewnie nie  :D
Odpowiedz
(24-04-2018, 21:09)Matheo_39 napisał(a): Dzięki Pawelk za przestrogę bo myślałem o zakupie chyba tego właśnie g...na, czy możesz dać fotkę nawet z netu jak to coś wyglądało w oryginale?
Używam trzech tego typu słojów (8, 10 i  16) i wg mnie są zupełnie ok.
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
To samo jest z balonami. Nawet nie wiecie jakie cieniutkie są.
Lepiej się żyje w nieświadomości ;)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Wiemy, wiemy :)
Kiedyś pękł mi taki jeden w ręcach podczas wyjmowania z kartonu.
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Ale co tak sam od siebie pękł?
Odpowiedz
Za mocno ścisnąłem, ale i tak nie powinien
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Dobrze, że nie kupiłem tego dziadostwa... Bo z tego co tu piszecie to faktycznie szkoda pieniędzy na to.
Zakaz reklamy. Mod.

Skocz do: