Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZUKAMY NOWYCH SMAKÓW-zaproszenie do eksperymentów
Przypominam eksperymentatorom o zbliżających się terminach chwalenia się osiągnięciami ;)
Wagi, szalki, butelki, miarki, pucharki, surowce itp. w dłoń i do dzieła.
Odpowiedz
(05-09-2011, 13:54)tata1959 napisał(a): Przypominam eksperymentatorom o zbliżających się terminach .....

No to kiedy zaczynamy wysyłkę?

I poproszę na PW adresy do wysyłki kolegów Ryniu i Cennik1.
Pozostałe adresy mam.

Odpowiedz
Pamiętam o terminach ale dla mnie na wysyłki, nie mówiąc już o ocenach jest zdecydowanie za wcześnie. Część moich nalewek jest w fazie produkcyjnej a jeszcze dwie dopiero w planach.
Wydawało mi się, że wcześniej ten temat dyskutowaliśmy i że miały być zmiany. Ja optowałbym za wiosną przyszłego roku... Argumentem za tym są dobre doświadczenia z konkursu Kontuszówek..... Warto się nie spieszyć.
Odpowiedz
Ustalajcie w takim razie jakiś +- konkretny termin. Dostosuję się do każdego.

Dwie mam ukończone, a pozostałe jeszcze się robią.

Odpowiedz
Też jestem za opcją wiosenną. Picie alkoholowych roztworów owocowych nie będzie przyjemne :( Ja mam 1 skończoną, 2 zlane i 2 w fazie maceracji.
Odpowiedz
4 bazy mam, nad 5tą się namyślam.
... uzupełnienie na początku.
Odpowiedz
Po konsultacjach mogę ogłosić moje i Andrzeja zdanie odnośnie przełożenia terminu - można wysyłać od "już" do 1 maja 2012 r. Sporo racji jest w tym, aby oceniać trunki ułożone.
Odpowiedz
(27-09-2011, 20:21)tata1959 napisał(a): Po konsultacjach mogę ogłosić moje i Andrzeja zdanie odnośnie przełożenia terminu - można wysyłać od "już" do 1 maja 2012 r. Sporo racji jest w tym, aby oceniać trunki ułożone.

To jest to :)
Odpowiedz
Popieram i zgadzam się z przedmówcami (przedpiszcami? :) )
U mnie również większość nalewek konkursowych w fazie maceracji,ukończona - sztuk jedna.
A co najmniej jedna dopiero powstaje w mojej głowie.
W sumie będzie chyba więcej niż pięć z imbirem.
Zobaczymy jakie efekty przyjdzie wam oceniać.
Pozdrawiam
P.
Odpowiedz
Przypominam eksperymentatorom o zbliżającym się termie- wysyłka do 01-05-2012.
Odpowiedz
Czaimy się :D
Odpowiedz
Myślę, że czas przypomnieć o terminach wysyłki i proszę wszystkich o adresy na PW.I jeszcze jedno wysyłamy w "100" czy w "50" bo tych drugich odpowiedniej ilości nie posiadam.Z resztą setek plastikowych też bym z chęcią kupił troszkę (odkupił?).
Odpowiedz
Też chętnie odkupiłbym takie małe flaszeczki. Staram się jak mogę i sprzątam okoliczne laski, ale mogę nie wyrobić z ilością buteleczek.
Odpowiedz
Drajla kupował kiedyś te buteleczki 100ml plastikowe w całkiem sensownej cenie z jakiegoś veritasu.
Na pewno ma jeszcze namiar, ale z tego co pamiętam warunek był nabycia chyba 500szt.
Odpowiedz
Podpowiem wam gdzie można znaleźć regularnie buteleczki, szczególnie setki. Trzeba znaleźć sklepik spożywczy sprzedający też wódkę ,super są takie osiedlowe ,chętnie odwiedzane przez gości którzy lubią sobie strzelić setę po robocie lu przed.
Mam taki ,stoi tam kubeł na śmieci i codziennie rano wyciągam z niego kilka flaszeczek. Warto też odwiedzać pojemniki do segregacji , te na białe szkło.
Najlepsze są na dużych osiedlach.
Odpowiedz
Tak Macieju-wszystko to wiemy, ale nam chodzi o te plastikowe które łatwiej wysyłać.
Odpowiedz
(23-03-2012, 23:12)muddy13 napisał(a): Na pewno ma jeszcze namiar, ......... warunek był nabycia chyba 500szt.
Ma, tel. do działu zaopatrzenia: 34 35 40 978.

Kartony pakowane już tylko po 300szt. buteleczek 100ml.
I jeszcze to:
INCO-VERITAS S.A. O/ w Koniecpolu, Grupa Opakowań ul. Partyzantów 41, tel 34 354 09 50.
But. PET PL-01 i nakr. PE P-28. Kupowałem butelki bezbarwne+ białe nakrętki.

Odpowiedz
Czy my się trzymamy ustalonego terminu wysyłki tj: koniec kwietnia-o ile dobrze pamiętam? Bo spokój w wątku jak u naszych drogowców przed euro :)
Odpowiedz
(13-04-2012, 11:42)Kargulena napisał(a): Czy my się trzymamy ustalonego terminu wysyłki tj: koniec kwietnia-o ile dobrze pamiętam? ........

..........czy rezygnujemy z zabawy???

Proszę o Wasze wypowiedzi:

Ryniu: cynamon, pieprz,
Krzysztof1970: marzanna wonna,
Andy05: kwiat muszkatołowy,
tata1959: chmiel, suszony kwiat czarnego bzu,
Servator: chrzan,
Kargulena: imbir świeży,
1stgreen: piołun,
Cemik1: trawa żubrowa.

Odpowiedz
Proponuję ustalenie ostatecznego terminu do końca maja 2012. Osoby wcześniej się deklarujące proszę o potwierdzenie tutaj swojego uczestnictwa w zabawie/eksperymencie lub odstąpieniu od przedsięwzięcia.
Odpowiedz
Potwierdzam.
Czy są wypracowane jakieś kryteria oceny (sposób, punkty...)?
Odpowiedz
Ocena - ?
Hm, każdy niby sam będzie oceniał - raczej poddawał ocenie według własnych kryteriów i w oparciu o własne doświadczenia (wiedzę). Lub wg wytycznych głównego organizatora.
Można jeszcze zebrać próbki i ocenić przy okazji jakiegoś zlotu/konkursu ?

Odpowiedz
tata1959 , czy masz gdzieś wzór tej ankiety?
Proponuję dopisać ją do 1 -go posta.
Odpowiedz
Nie było w założeniach, że będą to mistrzostwa świata. Kryteria oceny pewnie będą typowe dla recenzji koleżeńskich: kolor, zapach, smaki, podsumowanie. Uzgodnię sprawę z Andrzejem (coś ostatnio Go na forum mało) i podam co i jak.
1stgreen - trudno tu mówić o próbkach na zlot skoro założenie było mikro po 50ml.
Może po zakończeniu zabawy najlepiej oceniane (smakowite) naleweczki ich autorzy sklonują i wyślą po medale.
Odpowiedz
Ja jestem przygotowany do wysyłki-może być do końca maja,tylko poproszę resztę adresów na PW tych co nie podali.
Przydałoby mi się trochę "100" plastikowych ,bo chyba w takich będę wysyłał-bo co to jest 50 mll? Ani posmakować,ani polizać :slinka: Jak by kto miał trochę na zbyciu to chętnie odkupię,bo to jednak 45 szt potrzeba-a tyle chyba obecnie nie mam na stanie :nie:
Odpowiedz

Skocz do: