Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZUKAMY SPONSORÓW ;)
W związku z planami wprowadzenia nowych konkursów na forum PILNIE poszukuje się sponsorów:lol:
Padła również propozycja żeby chętni przekazywali na rzecz konkursów i innych okazji po butelczynie (ładnie oznakowanej) swoich wyrobów. Z przyczyn logistycznych dobrze byłoby aby ewentualne jedna osoba posiadająca odpowiednie warunki zadeklarowała sie przyjmować i przechowywać wszystkie nadesłane butelki.
Ja z przyczyn lokalowych nie mam możliwości magazynowania Waszych wyrobów (chociaż bardzo bym chciał :diabelek::jezor: )
Nadesłane butelki stanowiłby nagrody w organizowanych konkursach.
Może i SWiMP coś ze składek dorzuci ?

Ja ze swej strony deklaruje LEJKI :lol:, a w następnym konkursie (już niedługo) będzie można wygrać i dymionek mały.

Może macie jakieś inne propozycje??
Czekam na szeroki odzew w tej sprawie. Musimy ożywić i urozmaicić nasze forum - bo z przerażeniem czytam gdzieś tam że inne są lepsze :(
Odpowiedz
Jest tylko jeden problem.

Koszty przesyłki, przesłanie jednej butelki to 5,5 zł. o już lepiej żeby zamiast wina ludzie robili przelewik 5,5 zł na wyznaczone konto konkursowe na jedno wyjdzie.

Acz idea sluszna!
Odpowiedz
To może zrobimy tak:
Jako że projekt zbierania darów od sponsorów jest długoterminowy - to może na lokalnych zlotach zbierać dary lub też przy okazji większych krajowych zlotów zebrać wszystko w jedną paczkę i wysłac do "magazynu".
Gdzie ten magazyn sie będzie znajdował to jeszcze sie zobaczy...
Odpowiedz
Za dwa tygodnie jest Oleśnica. Mogę zapodać tam ten pomysł, jeśli do tego czasu zdecydujemy się, gdzie będzie lokum dla produktów. Magazyn powinien być w chłodnym i ciemnym pomieszczeniu.
Odpowiedz
jak będę miał się czym pochwalić to z chęcią butelczynę wyślę,
z całą pewnością wolałbym otrzymać od kogoś butelkę domowego sprawdzonego wina niż...5,5 zł które nie jest przecież strasznym wydatkiem
Odpowiedz
hmmm, ja myślę, że mogę zawsze jakimś korkiem służyć.
Bo moje trunki jeszcze nie nadaja sie zeby je komuś zaserwować w prezencie.
Odpowiedz
PYTANKO MAM:

Czy ktoś ma kontakt z firmami handlujacymi w sieci sprzętem winiarskim??? Można by poprosić ich o sponsoring??
Bo jak nikt nie ma to może sam do nich napisze....
Odpowiedz
mogę dorzucić drożdże Anka z pożywką.
Odpowiedz
Male, lekkie i da sie wyslac w liscie - dysk systemu StopDrop zapobiegajacy kapaniu z butelki podczas nalewania i plamieniu obrusu w miedzyczasie :big:
Zwija sie go w rulonik i wklada w szyjke butelki. Banalnie proste, ale skuteczne.
Gdzie wyslac?

P.S. Nie mam niestety kontaktu z zadna firma :(
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Aga
Male, lekkie i da sie wyslac w liscie - dysk systemu StopDrop zapobiegajacy kapaniu z butelki podczas nalewania i plamieniu obrusu w miedzyczasie :big:
Zwija sie go w rulonik i wklada w szyjke butelki. Banalnie proste, ale skuteczne.
Gdzie wyslac?

Aga - u Wasz mozna kupic te dyski?, bo u nasz ;) bywaja jedynie jako gratisy promocyjne przy flaszkach. Kupic mozna sobie najwyzej jakies metalowe ustrojstwo, ktore i kosztuje duzo wiecej i wyglada tak sobie.
Odpowiedz
Hm... jeśli chodzi o magazynowanie to myślę, że moge pomóc, wczoraj uzyskałem zgodę właścicieli na wykorzystanie piwniczki, więc troszkę miejsca będę miał.
Tylko nie wiem jaka będzie skala naszego zrywu :)
Jeśli będą to takie nagrody jak Agi, to bez problemu pomieszczę, co do butelek to dam radę jakieś 60-80 przyjąć maksymalnie. No i kwestia przesyłki - mogę podjąć sie pakowania, przesyłania itp, ale pomysł ze zrzutką jest dobry, sam nie wyrobię finansowo jeśli ilośc konkursów znacząco wzrośnie :)
Co do nagród, to może jak ich przybędzie warto założyć topic z listą magazynową i przywiesić na górze w konkursach, jak juz coś sie uzbiera?
Ja deklaruję butelkę nalewki jeżynowej i wina słodowego (jak będzie gotowe).
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Aga
Gdzie wyslac?

Hmm, a nie masz może zdjęcia tego czegoś???
Wysłać można do mnie, na razie przechowuje część nagród , butelki bedą wysyłane ewentualnie do azbestckuat (dzieki za deklaracje) .

Jakby to coś było ogólnie dostepne i stosunkowo niedrogiego to może przy okazji zamówilibśmy u Ciebie jakieś kilka sztuk :lol: Dla potrzeb własnych oczywiście...
Odpowiedz
r[Obrazek: t2.gif]
Odpowiedz
hmm, innymi słowy frotka na szyjkę butelki :spoko: SPRYTNE. , ale to nie to samo chyba co DYSK Agi?? chociaż funkcje spełnia identyczną.
Odpowiedz
Nie - Adze chodziło o cos innego - to po prostu krążek - kółko z folii z tworzywa o sztywności tekturki. Może byc z nadrukiem reklamowym - zwijasz takie coś w trąbkę i wkładasz w szyjke butelki - powstaje taki dziubek, z ktorego nie kapie.
Odpowiedz
To o czym piszesz Darku to co innego! To system Drop Stop! :big: ;) ;)

r[Obrazek: 00202.jpg]

r[Obrazek: BARdrop.jpg]
Odpowiedz
Ale ja wlasnie o tym!
Dokladnie to, co widac na ostatnim zdjeciu. No dobra, kolejnosc mi sie pomylila stop drop czy drop stop jak go zwal tak zwal.
Kupic sie da, ale... nie mniej niz 1000 sztuk. Mam po prostu kilka w domu, tez reklamøwki.

marG badz tak mily i podaj swoj adres na PW, bo inaczej ani rusz.
Odpowiedz
No to, kochani ludzie, proszę tych, którzy jadą do Oleśnicy, żeby przywieźli swoje dary i oddali je w moje dobre ręce :diabelek:

Azbestckuat, napisz czy ta piwnica nadaje się na pewno do przechowywania naszych produktów (tzn. czy jest sucha, nieśmierdząca, ciemna i chłodna) :)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Mycha
(...)
Azbestckuat, napisz czy ta piwnica nadaje się na pewno do przechowywania naszych produktów (tzn. czy jest sucha, nieśmierdząca, ciemna i chłodna) :)
Mam zamiar też swój dobytek tam przechowywac, piwniczka jest w dobrym stanie, chłodna - ale jak jest tam latem jeszcze nie wiem, właściciel twierdzi, że problemów z nadmiarem wilgoci jeszcze nie miał ;)
Co do światła, to okienko zasłonię, a na drzwi muszę jakąś dodatkową kłódkę kupić, bo szkoda by mi było dać się okraść.
Jakby cuś to jestem do dyspozycji, w Oleśnicy niestety nie będę, mam egzaminy :ksiazka:
Ale brat studiuje we Wrocku, w razie czego mogę go podesłać jako umyslnego do Oleśnicy, jeśli coś zbierzecie to mi podeśle. No chyba że ktoś będzie do Krakowa wracał.
Sprawa otwarta, może w międzyczasie znajdzie się ktoś z pojemniejszą piwnicą....
Odpowiedz
Z transportem do Kraka nie ma problemu - do kangurka i tonę moge wrzucić, jak sie uprę ;)

Krzysztof
Odpowiedz
.... a jak dojdzie co do czego, to od Mychy z Żor mogę przesyłkę dostarczyć do azbesta, bo i w Żorach, i (z natury rzeczy) w Krakowie bywam często
Odpowiedz
Rewelka! To ja zbieram :)
Myślę, że pomysł Skrzycha jest dobry, bo bezpośredni. Jeszcze się zgadamy na miejscu.
Odpowiedz
To ja dorzuce jeszcze do ogolnej puli nagrod w konkursach baniaczek 10 l w wiklinowym koszyku - nie nowy, ale w dobrym stanie.
Odpowiedz
DO TEJ PORY MAMY TAKA LISTĘ NAGRÓD :

- Lejek (od Macieja)
- 0.5L nalewki pigwowcowej (od Rafaello)
- garść korków (od Veeh'a)
- butelka wina domowego (moja )
- drożdże Anka z pożywką (od dzidka)
- butelkę nalewki jeżynowej i wina słodowego (od azbestckuat )
- dysk systemu StopDrop zapobiegajacy kapaniu z butelki podczas nalewania (od Agi)
- baniaczek 10 l w wiklinowym koszyku (od mpiotr'a)
- Dama 5L z nakrętką (od WinoHOBBY )
- mieszanka ziół do wyrobu nalewki szwedzkiej (od Hexe )
- korkownice ręczna + 20 korków (od Mariusza )
- drożdże, karafka lub balonik 3l (od Matheo_39 )
- butelka wina wiśniowo-czarnoporzeczkowego rocznik 2005 (od Oleńka i Maciuś)

JEST CORAZ LEPIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WSZYSTKIM SPONSOROM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY :polewam:
Odpowiedz
To propozycja sawera, co Wy na to?
"Chciałbym wpaśc z żoną do Oleśnicy na pokaz warzenia piwa i tu mam taki dylemat:
Mógłbym przywieźc jakieś nagrody na te konkursy, ale czy to muszą byc koniecznie przedmioty związane z winiarstwem?
Mam 2 albumy krajoznawcze (nowe, nieużywane). Mógłbym też dac nalewkę np. dereniówkę, ale nie wiem, bo bez etykiety."
Odpowiedz

Skocz do: