Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sernik
Witam! Poszukuje dobrego przepisu na sernik. Mam kilka przepisow z netu i ksiazek z wypiekami, ale nie wychodzi mi taki jak bym tego sobie zyczyl. Pozdrawiam
Odpowiedz
(29-05-2011, 20:00)Waldi napisał(a): Witam! Poszukuje dobrego przepisu na sernik. Mam kilka przepisow z netu i ksiazek z wypiekami, ale nie wychodzi mi taki jak bym tego sobie zyczyl. Pozdrawiam
Mam kilka przepisów na absynt, ale żaden ze zrobionych dotychczas mi nie smakuje. Poradźcie coś i podrzućcie jakiś przepis żebym mógł zrobić absynt, który mi posmakuje.

Waldi, zlituj się. Tu jest fajne forum, ale nie wróżek czy jasnowidzów.
Podaj przepisy jakie zastosowałeś dotychczas, podaj swoje preferencje odnośnie oczekiwanego wypieku i być może ktoś się pochyli na Twoim problemem.
Jeszcze jedno - Sery domowe to nie to samo co serniki domowe, więc swojego posta powinieneś raczej nie tutaj zamieścić.
Odpowiedz
Tak wlasnie myslalem, gdzie go umiescic. Sa tutaj podane rozne wyroby z sera, wiec pomyslalem, ze sernik tez sie nada. Chodzilo mi raczej o sprawdzony, najlepiej taki rodzinny przepis. Ilosc przepisow jest duza, ale zastosowac ten najlepszy jest trudno jesli sie stawia pierwsze kroki.

Skocz do: