Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep "Winnica Cieplice" Opinia
Kaktus nie rozumiem Cię. Zostawiłeś jak piszesz w tej firmie kilka tysięcy i w podziękowaniu dostałeś upokarzającego maila a potem zamawiasz jeszcze 100 sadzonek? Wybacz i nie obraź się ale to czysta głupota.:glowa_w_mur: Właśnie te firmy egzystują dzięki takim ludziom jak Ty.
Odpowiedz
Szanowny kolego - wystarczy że poukładasz te wydarzenia w czasie i mam nadzieje zrozumiesz - tak więc najpierw pieniądze, później zamówienie (zresztą nie tylko sadzonek) na końcu mail i brak realizacji - ale i tak myślę że masz trochę racji bo były wcześniej przesłanki, że to niepoważna firma - pozdrawiam
Odpowiedz
Kaktus na policję idz już Ci nawet policja musi pomóc jak to wały na kilka tysięcy lecą.
Odpowiedz
Witam. Witam. Widzę, że od lat ta firma walki w kulki... Brak z nimi kontaktu jest już ok. miesiąca. Dodzwonić się po prostu nie da. Jak jechali do mnie z zamówionymi beczkami to napisali, że dziś nie dojadą bo auto miało stłuczkę , za chwilę dzwoni do mnie właściciel, że zaraz u mnie będzie. Mam u nich nadpłatę i od miesiąca nie mam z nimi kontaktu. Jestem w szoku, żeby w dzisiejszych czasach ktoś nie podnosił telefonu Na stronie jest tylko jeden telefon podany. Na meile odpisują jak im się chce a w sprawie zwrotu pieniędzy to w ogóle

Skocz do: