Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sok z derenia
Cześć
Powiedzcie jak najlepiej zrobić sok z derenia i czy ewentualnie trzeba go później pasteryzować na dłuższe przechowywanie?
Dzięki z góry. Pozdrawiam Darek.
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak s(S)ok - ani z derenia, ani z żadnego innego owocu.
Odpowiedz
No właśnie.
Trzeba stosować się do Regulaminu Forum pkt. 3.
Zdania zaczyna się z wielkiej litery.
dareq może poprawić swój błąd.
Odpowiedz
(14-09-2015, 13:50)alskarus napisał(a): Nie ma czegoś takiego jak s(S)ok - ani z derenia, ani z żadnego innego owocu.

Oj przepraszam a co można odcisnąć, wygotować, odparować czy Bóg wie jeszcze co z owocu derenia jadalnego na jesienne brzydkie dni ku poprawie zdrowotności?
Może kolega mnie oswieci?

Pozdrowionka
Odpowiedz
po prostu sok :lol:
Odpowiedz
[quote='alskarus' pid='314904' dateline='1442236358']po prostu sok :lol:[/rquote

Chyba chciałeś dzisiaj do tej pięćsetki dobić?
Odpowiedz
Myślałem "alskarus" że jak masz już 500 postów to będziesz mi potrafił odpowiedzieć na pytanie?
Odpowiedz
(14-09-2015, 17:10)dareq napisał(a): Myślałem "alskarus" że jak masz już 500 postów to będziesz mi potrafił odpowiedzieć na pytanie?

A ja myślałem że jak siedzisz rok na forum to przynajmniej regulamin zdążysz przeczytać.
Co do pytania to sok chyba tylko przez zasypanie cukrem owoców. Coś tam może wyciągnie.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
"Tata" przestał się już czepiać posta pod postem teraz....... no tak wiem wiem regulamin ale reguły są po to żeby je czasami łamać:D papa i dzięki za wyczerpujące odpowiedzi

Pozdrowionka Darek

Skocz do: