Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Susza 2015 r.
Też piszę z androida, jak chcesz polski znak to musisz przytrzymać chwilę palec na literze i się pojawa menu z podobnymi do tej litery znakami z każdego chyba języka
Pozdrawiam
Odpowiedz
Tez tak czynié, jak widac bez efektu. Z tád te dziwne znaczki nad literkami...
Odpowiedz
Możliwe że masz inny język wprowadzania, jak masz klawiaturę aktywną to przytrzymaj chwilę ikonę mikrofonu pojawi się menu (możesz też mieć ikonkę koła zębatego), tam wchodzisz w języki wprowadzania, jak masz systemowy niepolski, to musisz to odznaczyć i z listy języków wybrać nasz, wtedy będzie działać:)
Odpowiedz
Od połowy sierpnia bardzo normalna pogoda chociaż nadchodzące dni mogą być upalne.
Rosa z rana - nie trzeba podlewać trawników a słoneczko za dnia wyrumieni grona.
Odpowiedz
Tak jest, znalazłem :)
Odpowiedz
Nie miałem pojęcia, że kiedyś polubię deszcz. Tak pięknie pada...... no pięknie......
Odpowiedz
Dobrze, że ostatnio trochę popadało. Tylko, że przez to nie mogę leżeć na hamaku. No, ale są ważniejsze sprawy. Przez te susze warzywa gorzej rosną.

Aronia dobrze się trzyma.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
A u mnie nawet aronia uschła. Nie przypilonowałem. Za to jabłka i gruszki dorodne jak nigdy, aż muszę podpierać gałęzie by się nie złamały. Deszcze zawsze lubiłem gdyż jestem zapalonym grzybiarzem, a w tym roku z tym słabiutko.. może coś późniejszego się trafi jeszcze. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Grzybów nie podlewaj ;)ale aronie mogłeś zasilić!?

Skocz do: