Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tani cukier
No coz, rozna jest zwartosc cukru w cukrze. Cukier aby spelnial okreslone normy musi miec 99,7 % sacharozy.

Mam podobne doswiadczenia tyle ze... odnoszace sie do zawartosci soli w soli :) Kupilem mianowicie swego czasu firmowa sol Carrefour. Co sie okazalo? Potrawy doprawiane ta sola - w ilosciach takich samych jak przyprawiane klasyczna sola byly po prostu nieslone..

Wracajac do cukru. Z dobrze poinformowanego zrodla wiem ze Cukier Krolewski jest o tyle dobry ze... posiada 99,98 % sacharozy-tzreba jednak szukac partii produkowanych w Strzyżowie bo strzyżowski "jakos tam specyficznie krystalizuje"

..no ale troche rozgadalismy sie nie na temat :)
Odpowiedz
UWAGA! UWAGA!
Carrefour Łódź Przybyszewskiego 1kg 2,29 pln wydzielany po 10 kg na głowę. Jest to Diamant 2KN, całkiem dobry no i taka cena!!!!
Odpowiedz
U mnie cukier kosztuje 0,70 euro czyli jakies 2,70 zl, ale uzywanie go do wina jest nielegalne wiec tylko czekam jak mnie zamkna :lol:
Odpowiedz
a w zabrzu w realu za 5kg płaci się 12 zl z groszami. to w promocji, innych nie sprawdzałam. pzdr
Odpowiedz
Mój ojciec zajmuje się od niedawna pszczelarstwem. Każda rodzina pszczela potrzebuje rocznie 15 kg cukru i wiem, że Polski Związek Pszczelarski pośredniczy w załatwianiu tańszego cukru dla pszczelarzy (wiadomo, że w hurcie jest zawsze taniej). I osiągają nawet ceny 1,40 zł za kilogram... To może być jakiś pomysł na kierunek działania - zamawiać hurtem (ale to może być trudne logistycznie).

W necie znalazłem nawet pismo w tej sprawie: http://www.zwiazek-pszczelarski.pl/index...=37&#tresc
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Mariusznik

...(ale to może być trudne logistycznie)...

Skoro z kamionką sobie poradziliśmy, to cukier nie będzie problemem, no chyba że zamówi się go z 5 ton :big:
Odpowiedz
W Łodzi Carre na Kolumny 2,29 zł biały Diamant, ograniczenie do 20 kg..
Odpowiedz
Mariusznik tylko czy ten dla pszczół nie jest jakieś gorszej jakości niż ten co w sklepie.
Odpowiedz
W Krakowie Carre - Czyżyny 2,29 zł biały Diamant, ograniczenie do 40 kg.. ;)
Odpowiedz
W Carrefour Gdańsk 2,29 zł/kg ten sam cukier co wyżej. Limit 10 kg na osobę. Oferta do 10.01.07
Odpowiedz
W gliwickim Carrefour 2,29 zł/1 kg. Limit 20 kg/koszyk. Czyli akcja ogólnopolska.
Odpowiedz
To samo w sosnowcu 2,29 zł. Limit 20 kg
Odpowiedz
w Łodzi również w carref.. cukier 2.29 - wydzielają po 10 kg na główkę - ale ja się wykłóciłam o 30 , powiedziałam że i tak się będę 3 razy wracała i kasjerka się zlitowała :1miejsce:
Odpowiedz
czemu w Ciechanowie nie ma Carrefoura :placze:
Odpowiedz
Cukier w Cerfur w Poznaniu po 2,29zł. Ograniczenia w zakupie. 20 kg na osobe. Akcja trwa, cukru jest pod dostatkiem:jupi:
Odpowiedz
w Łodzi już po cukrze.... od dziś masło w promocyjnej cenie :tancze:
Odpowiedz
Ile kilo wykłóciłaś tego masła? :rotfl:
Odpowiedz
o masło się nie kłóciłam... w końcu wina z tego się nie da zrobić :rotfl: a Ty się tak nie ciesz, bo pewnie cukru nie nabyłeś :P
Odpowiedz
Dziś byłem w Łodzi ale nie szukałem cukru, ja kupuję po 2,99.
Odpowiedz
ja kupiłem dzisiaj po 1,50 za kg - luzem :P
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Kko666

Gdzie :pytajnik: :pytajnik: :pytajnik: :o
Odpowiedz
Podbiję stawkę!
Gdzie i ile??????
Odpowiedz
W Carrefour w Bielsku Białej cukier jest po 2.29 zł. i to bez ograniczeń w kupowanej ilości
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez winorobek
Cytat:Wysłane przez Kko666

Gdzie :pytajnik: :pytajnik: :pytajnik: :o

mam kumpla w hurtowni i jak mają jakieś popękane lub rozsypane torebki to mi je zbiera i sprzedaje za pół ceny.
Odpowiedz
W Łodzi w Geant na Jana Pawła II (dawna al. Włókniarzy) cukier po 2,29 było tego na oko z 10 ton
Odpowiedz

Skocz do: