Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tani cukier
Czy ktoś widział cukier poniżej tej ceny, czy to już dolny skraj skali?
Odpowiedz
Taniej nie widziałem w ostatnim 20-leciu :)
Masz zamiar kupić kilka ton cukru że kwestia kilku groszy na kilogramie przyniesie korzyści ?
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Nieeee....
Ciekawość badacza.
Odpowiedz
W Rzeszowie, w delikatesach Centrum, z DELIKARTĄ można było kupić cukier po... 0,99 gr. 5 kg na kartę.
Odpowiedz
W Biedronkach cukier po 1,29zł do 13.06
Odpowiedz
Tylko jutro 07.07 w Lidlu cukier po 1,19 zł
Jak znam życie to po kilkanaście kilo wystawią w sklepie i emeryci rozedrą wszystko zaraz po otwarciu :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Tak będzie, ale dzięki temu można się udać w inne działy i zapolować na ciekawsze rzeczy, a przynajmniej bez tłoku.

Odpowiedz
Tylko najpierw trzeba sie dostać do sklepu:)
Odpowiedz
(06-07-2018, 13:11)TEQUILA napisał(a): Tylko jutro 07.07 w Lidlu cukier po 1,19 zł
Jak znam życie to po kilkanaście kilo wystawią w sklepie i emeryci rozedrą wszystko zaraz po otwarciu :)

Byłam dzisiaj w lokalnym Lidlu po południu i w nim było pół palety taniego cukru. Co prawda ja kupiłam tylko marne 2 kg na bieżące potrzeby ale jak ktoś chce więcej i ma sklep w zasięgu, to polecam dziś wizytę przed zamknięciem.
Odpowiedz
Od dzisiaj, cukier trzcinowy 0,5 kg w biedrze po 2,99 przy zakupie 2 opakowań.
Taki sam w kaufie po 6,99/0,5kg.

Skocz do: