Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi testerów - nowy silnik forum
Znalazłem, na dole strony, po prawej. Dzięki.
Odpowiedz
Mam wrażenie, że na testowym dwie funkcje przestały działać - Pokaż nowe posty i Pokaż dzisiejsze posty - od dłuższego czasu nic nie znajdują;)

post do wygaszenia po czasie
Odpowiedz
Ja bym dodał ikonke płci przy nicku użytkownika i co za tym idzie nowe pole w formularzu rejestracyjnym. Jakieś punkty za pomoc tez by się przydały, ludzie by chętniej pomagali.
Odpowiedz
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?...#pid306589

(01-04-2015, 05:14)Dziadek2 napisał(a):
(23-03-2015, 06:36)plecionka napisał(a):
Dziadek2 napisał(a):Zerknij na bratnie forum - jeden z przykładów wykorzystania funkcji wygaszania postów

http://www.winogrona.org/forum/uprawa/ci...ml#p160421

Proszę po czasie usunąć (wygasić) mój post np. jutro

Aby pisać swobodnie i czuć się bezpiecznie lubię już w czasie pisania mieć możliwość decydowania jak długo mój post ma spełniać jakieś zadanie.
No i wygaszanie można włączyć  tylko do końca działania edycji, nie rozumię więc strachu o ciągłośc itd - po edycji z treści posta tak samo moze nic nie zostać.

Rozumiem ,ale mnie to nie przekonuje. Przecież jak ktoś troluje nie ustawi opcji wygaszania ,wtedy i tak trzeba ręcznie moderować.

Chciałem tylko dodać, że przytoczony prezemnie przykład z linka nie jest już aktualny - wątek się "samoczynnie" oczyścił przez wygaszanie postów.

post do wygaszenia po czasie

(01-04-2015, 08:44)witas napisał(a):
(01-04-2015, 05:14)Dziadek2 napisał(a): Chciałem tylko dodać, że przytoczony prezemnie przykład z linka nie jest już aktualny - wątek się "samoczynnie" oczyścił przez wygaszanie postów.
Roman, dobrze, że poinformowałeś o tym, że przykład jest nieaktualny :)
Wydaje mi się, że wygaszanie postów na dłuższą metę może wnieść negatywne skutki. Jak ktoś jest na bieżąco z forum to jest w stanie ogarnąć "ciągłość postów". Gorzej jest jak ktoś czyta forum np. raz na miesiąc. Jeszcze gorzej jest jak ktoś cytuje posty (lub podaje linki do nich), które zostaną wygaszone (czyli usuniete - prawda?). Powstaną wtedy dziury i trzeba się będzie zastanawiać o co w tym chodzi; moderator będzie musiał wtedy przejrzeć wątek i przeczyścić go po część postów będzie bez sensu.

Wygaszanie postów - to tak jakby wyrywać niektóre kartki z podręcznika historii?

(02-04-2015, 10:15)Dziadek2 napisał(a):
Cytat:Wszystkie Wasze propozycje na temat dodatkowych funkcjonalności będą zapamiętane - nic nie zginie
Może od tego należało rozpocząć - teraz to całkiem inna bajka, w dobrym tego słowa znaczeniu

Tak z ciekawości zapytam - może jednak da się coś w tym kierunku zdziałać na tym silniku?
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Jak na dzień dzisiejszy nie planujemy zmian w tym kierunku. Nadal uważamy, że "wygaszanie" powoduje utratę logicznej ciągłości w dyskusjach oraz podlega pod edytowanie postów i koliduje z regulaminem.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
A jak admin czy mod czyści wątek to co?
Wątek nie traci na logice?
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Dzięki Paweł, zrozumiałem aluzję

(29-07-2016, 05:50)Dziadek2 napisał(a):
(28-07-2016, 21:52)Boullii napisał(a):  Zgodnie z regulaminem nie można edytować postów, na które już udzielono odpowiedzi. 

Paweł, ale niezgodnie z regulaminem edytowałeś swojego ostatniego  posta - wczoraj trochę "straszyłeś" sprzątaniem bo nie na temat, ale czy w śmietniku może być coś nie na temat?
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Admin nie straszy - przepowiada przyszłość. :D
Admin nie pisze aluzji - jest jedynie źle rozumiany przez userów. :D
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Co jednak nie zmienia faktu, że pytałem o coś odrobinę innego :D

Cytat:Tak z ciekawości zapytam - może jednak da się coś w tym kierunku zdziałać na tym silniku?
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Zapewne na tym silniku da się zdziałać ale nie planujemy takich zmian. Wygaszanie było omawiane przez Administracje i podjęliśmy decyzję, że nie wprowadzimy tej innowacji. Czy teraz jasno i zrozumiale się wypowiedziałem?
Pozdrawiam, Paweł

Odpowiedz
(02-08-2016, 11:13)Boullii napisał(a): Admin nie straszy - przepowiada przyszłość. :D
Admin nie pisze aluzji - jest jedynie źle rozumiany przez userów. :D

Kurcze, czyli admin to prawie ja Bóg Ojciec, hmm no no. :diabelek:
Lech
Odpowiedz
(02-08-2016, 15:29)lech.kuba napisał(a): Kurcze, czyli admin to prawie ja Bóg Ojciec, hmm no no. :diabelek:

Lechu nie mierz tak wysoko. Raczej Ojciec Dyrektor. :diabelek:
Odpowiedz
(02-08-2016, 17:09)vanKlomp napisał(a):
(02-08-2016, 15:29)lech.kuba napisał(a): Kurcze, czyli admin to prawie ja Bóg Ojciec, hmm no no. :diabelek:

Nie śmiał bym...
Pozdrawiam, Paweł

Odpowiedz
(02-08-2016, 17:09)vanKlomp napisał(a):

Ha ha, to już wolę to pierwsze, przynajmniej siła nadprzyrodzona.:D
Lech
Odpowiedz
Cytat:Czy teraz jasno i zrozumiale się wypowiedziałem?

Dzięki Paweł, teraz jasno i przejrzyście  - pozostaje uszanować i udać się do z góry upatrzonego kąta.

Obowiązku pisania nie ma - nie ma problemu.
pozdrawiam Roman

Skocz do: