Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Potyczki Młyńskie - Gostomia 2015
Zostało niewiele ponad 2 tygodnie do zlotu i ilość chętnych nie powala.
Zanosi się na fajną "kameralną imprezkę"
Odpowiedz
Mnie to bardzo cieszy, stała ekipa. Będzie o czym gadać do rana :)
Odpowiedz
Postaram się stanąć na głowie, aby przyjechać, bo na nogach będzie trudno :( 25-go maja mam operację kolana - nie wiem czy na tyle dni dam radę, ale może na jeden dzień uda mi się wpaść. Niestety ja się określę pewno na początku czerwca. Ogólnie wszyscy się w głowę pukają kiedy wspominam o Gostomii 1,5 tygodnia po operacji. Ze sztywną nogą to chyba i tak poza parter nigdzie się nie wdrapię :)
Odpowiedz
Spoko, ustawimy wyszynk na parterze ;)
Odpowiedz
Kasiu wiesz ile chętnych będzie aby Cie wnosić po schodach, nie opędzisz się :)
Odpowiedz
Hahaha w każdym razie mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić Młyn :)
Odpowiedz
Nawet ja Cię zaniosę na górę jak tylko będziesz miała ochotę :D
Odpowiedz
(20-05-2015, 21:18)kilis napisał(a): Nawet ja Cię zaniosę na górę jak tylko będziesz ..........
Wreszcie ciekawa propozycja dla niepełnosprawnych!!! W takim razie ja też przyjadę. :hahaha::hahaha::hahaha:
Odpowiedz
Może by jakąś prowizoryczną lektykę skonstruować. Przecież Kasia, z pewnością będzie się chciała wybrać na spacer nad Pilicę...
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Tak czytam i czytam, że każdy coś własnej produkcji przywozi, a to wino a to piwo. Aż mi głupio, bo ja pierwszy raz a nic alkoholowego własnej produkcji nie mam. Co prawda w magazynku stoi z 8l spirytusu ale to chyba tylko cytrynówka się zdąży przegryźć :) Co zabrać, zakupić, doradźcie! :) BTW mam ogórki kiszone własnej roboty, wszyscy mówią, że dobre ale % to, to nie ma :)
Odpowiedz
Kiełbaski czy inne jedzonko na grilla zawsze się przydaje i tego nigdy za wiele.
Odpowiedz
W poniedziałek mam operację więc dam znać jak to wszystko się potoczy. Trochę wina chyba nawet dobroczynnie wpływa na to, aby zatorów nie było :) nie mówiąc już o wyśmienitym towarzystwie i w dobrym humorze lepiej się do zdrowia dochodzi. Zrobię wszystko, aby być :)
Odpowiedz
Kasia, najważniejsze, że WC jest w zasięgu chorej nogi :diabelek:
Odpowiedz
Bardzo cieszymy się na kolejne spotkanie z Wami! Młyńska Załoga z niecierpliwością oczekuje nadchodzącego długiego weekendu.
Mamy nadzieję, że podróż przebiegnie Wam szybko i bez niechcianych przygód.
Do zobaczenia w komplecie! Kasia, trzymamy kciuki za szybką rehabilitację :) !
Odpowiedz
Witam
Już po operacji, noga sztywna, boli a wejście po schodach dzisiaj to była Golgota. W czwartek mam wizytę u lekarza zobaczymy co dalej :)
Odpowiedz
Jak by co mogę Ci zafundować znieczulenie:)
Odpowiedz
C2H5OH?:diabelek:
Odpowiedz
Takie to może każdy:) ale też jest dobre:D
Odpowiedz
Krzysiu jak mi ściągniesz szwy to może w piątek przyjadę :):):)
Odpowiedz
Umiem ściągać szwy :) Ktoś tam ze znieczuleniem się oferował, więc powinno pójść jak w "Na dobre i na złe" lub w innym "Ostrym dyżurze" :)
Odpowiedz
Kasia - wrząca grochówka na dezynfekcję....
Takoż proponujęsz...
Odpowiedz
Podrzućcie mi proszę namiar na ten hotelik czy pensjonat w okolicy oraz info w sprawach organizacyjnych; od której się zjeżdżamy, ile składkowego itd.
Odpowiedz
A zdążysz dojechać?

http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=16481

Kontakt: Pałacyk Państwa Staniszewskich komórka 781680417.

Pałacyk
Odpowiedz
@bart78 napisz mi na pw kiedy chesz być.
Nie zapomnij aparatu, porobiłbyś trochę zdjęć :)
Odpowiedz
Witam serdecznie.
Mam taką nietypową sprawę, ma może ktoś z wyjeżdżających na zlot 2-3 sadzonki arkadji na zbyciu ?
Do zobaczenia w czwartek.
Kabanoski już się suszą na zlot.
Pozdrawiam
Rafał
Odpowiedz

Skocz do: