Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Potyczki Młyńskie - Gostomia 2015
Aparat spakowany, gitara również, śpiewnik w głowie tudzież w telefonie :) Mięcho na grilla się marynuje... :)
Odpowiedz
Jarek ma najlepszą Arkadię w Polsce :D Ja się piszę na patyki na następny rok, bo moja coś kulawa jest.

Bart i fajnie, do zobaczenia.
Odpowiedz
Paweł to to i ja wiem, ale tak mu potrzaskało kiedyś sadzonki że nie chciał się podzielić wolał spalić. Na patyczki na jesień też się wcześniej rzuciłem. Tylko tak sobie pomyślałem że może wcześniej posadzę.
Odpowiedz
Cześć,

Wina na konkurs gotowe ( moje nadmiarowo), gulaszowa dochodzi...
Do miłego zobaczenia jutro :)

Pozdrawiam, Rysiek.
Odpowiedz
(03-06-2015, 11:54)rafal_urbanczyk napisał(a): Tylko tak sobie pomyślałem że może wcześniej posadzę.
We dwóch go przyciśniemy to się podzieli :D chociaż ja to za chudy jestem.
Moja Arkadia z kilku patyków tylko jedna ruszyła, a i tak słabo. Jakoś inne odmiany nie miały takich problemów. Muszę ją wymienić.

Ricci do zobaczenia jutro !
Odpowiedz
(03-06-2015, 12:12)Ricci napisał(a): Cześć,

Wina na konkurs gotowe ( moje nadmiarowo), gulaszowa dochodzi...
Do miłego zobaczenia jutro :)

Pozdrawiam, Rysiek.
Jako że pewnikiem przyjedziesz pierwszy - nie zastawiaj mi miejsca pod ścianą.
Odpowiedz
Spoko, pomieścimy się, w razie potrzeby przestawimy...

Najważniejsze; pogoda ma być bardzo fajna, co dobrze prognozuje biesiadom pod gołym niebem...do czwartej nad ranem... :pijemy:
Odpowiedz
Strach się bać ..... :spie:
Odpowiedz
(03-06-2015, 12:12)Ricci napisał(a): gulaszowa dochodzi...
To wezmę kilka świeżych orange habanero, u mnie już parę owoców jest pomarańczowych.
Może nabrały mocy.
Odpowiedz
Cegulka i kubaska na żur się kroi i podsmaża.... Marchwi w tym roku nie będzie :chytry:
Odpowiedz
(03-06-2015, 15:38)kilis napisał(a):
(03-06-2015, 12:12)Ricci napisał(a): gulaszowa dochodzi...
To wezmę kilka świeżych orange habanero, u mnie już parę owoców jest pomarańczowych.
Może nabrały mocy.
Dałem pół łyżeczki sproszkowanej habanero ( sadzonka od Ciebie z 2013r), na ok 18l zupy i jest ostro (+ jedna łyżeczka sproszkowanej Cayenne). Papryka, czosnek, własnej produkcji.
Odpowiedz
Wszystkim życzę super zabawy. Jestem przekonany, że w tym roku przebijecie nawet ubiegłoroczne noce ze Starym Dobrym Małżeństwem ;-)
No i wszystkim zwycięstwa w konkursie win....

Pozdrawiam
Marek
Odpowiedz
Dobrze, ze wątek poczytałem bo bym zapomniał :D
Idę spakować piec i mikrofon :pijemy:
Odpowiedz
Piec mówisz? A dodatkową gitarkę da się tam podłączyć? :)
Odpowiedz
Nie wiem, ja tylko na nerwach brzdąkać umiem :lol:

Takie coś
http://www.magazyngitarzysta.pl/sprzet/t...be-30.html

Ps.
Jak trzeba to gitarka elektryczna też się znajdzie tylko co na to Ci których sen zmorze?:rotfl:
Odpowiedz
Ja mam klasyka ale z przystawką, pokombinujemy :)
Odpowiedz
Mam problemy ze spaniem w nocy, ale widzę, że nudzić się nie będę zajęcia muzyczne będę bardziej zakrojone niż rok temu :)
Odpowiedz
(03-06-2015, 18:57)Erikos napisał(a): ...
Jak trzeba to gitarka elektryczna też się znajdzie tylko co na to Ci których sen zmorze?:rotfl:
He he :D my w pałacyku śpimy, nie doniesie się raczej przy tym sprzęcie ;)
Popakowani jesteśmy, ale wystartujemy około 10tej.
Kwasa chlebowego trochę wezmę, popróbujemy,
po prawdzie jeszcze nie sprawdzałem jak smakuje :diabelek::jezor:
Fajna pogoda na Gostomię się szykuje :jupi:

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
To tym razem spływ się odbędzie :cool:
Odpowiedz
To i ja spłynę.
Odpowiedz
Cześć,

Już po zlocie...szkoda...
Dotarłem bezpiecznie do domu.
Gostomia przywitała nas piękną pogodą, i jak zawsze gościnnymi Gospodarzami Aliną i Piotrem. Kolejny nadzwyczaj udany zlot, dla mnie po raz czwarty.
Podziękowania dla Gospodarzy i wszystkich uczestników zlotu za stworzenie przyjaznej i wesołej atmosfery. Trunki i wyżywienie...kto nie był niech żałuje...
Wrażenia niezapomniane, to do następnego zlotu...
:)
Pozdrawiam, Ryszard.
Odpowiedz
A ja wciąż w Gostomii. Nieznacznie się ochłodziło za sprawą chmur. I jest CIIIIICHOOOO. Za wyjątkiem cymbała w zielonej beemwajce. Ech.... dlaczego jest tak mało drzew przy drogach ....
Odpowiedz
Żurku na tydzień Ci starczy, więc się nie musisz spieszyć. ;)

My dotarliśmy cali i bez niespodzianek po drodze. Fajnie, że daliśmy radę się spotkać. Dzięki za Wasze towarzystwo.
Odpowiedz
My też już w domu. Właśnie dopijam (razem z moją córką) Generałową śliwkę AD2006 -bardzo zacne winko! Jak zawsze było super. Teraz będziemy czekać na Wysową, żeby się z Wami (chociaż niektórymi) znowu spotkać. Te spotkania uzależniają bardziej niż alkohol :tuptup:
Do kolejnego zlotu!

Hanka
Odpowiedz
Uff my dotarliśmy godzinę temu.
Po drodze kupiliśmy truskawki w Studziannej, właśnie wcinamy ;)
Bardzo pięknie dziękujemy za wspaniały zlot Gostomski,
szczególnie gospodarzom, wszystkim którzy zlot przygotowali i tym którzy uczestniczyli w zlocie.
Tradycyjnie wspaniała zabawa (zdrowia nam brakło imprezować do 4tej nad ranem ;) )
Ilość zlotowiczów ciut mniejsza niż roku ubiegłym, żałujcie Ci co nie byliście.
Pogoda wspaniała.
Co do trunków, wybaczcie tych których nie wymienię, najmilej wspominam, chronologicznie:
w dniu pierwszym przyjemne piwo jaśniejsze i pszeniczne Erikosa, Regenta+Bolero Ricciego, miody Generała (które załatwiły Marysię ;) )
trunki Zbynka, którymi leczyłem się od rana w dniu drugim, gama tak rozległa i wspaniała, mistrzostwo świata, konkurs win gronowych (z białych półsłodkie Uczitiela, dla mnie rewelacja, niestety wytrawniaki nie rzuciły mnie na kolana, czerwone, cóż gusta są różna, mi najbardziej smakowały 2 wina JLechu, jedno poza konkursowe)
bardzo dobry porter Piotra, naszego gospodarza, cydr (kwasiur straszny, ale przyjemny ;) )
Rieslingi Kilisa, Solaris Erikosa
Z jedzonka jajecznica Gostomska (mało :placze: ), zapiekanka jajeczna z pomidorami,
kiełbaski RafałaU, biały serek z pomidorami (palce lizać), orzeszki ziemne kupne,
orzechy krzyżackie (delikatne) Smalla i Jego LP, pasztet KasiZ, mielonka Zbynka (R E W E L A C J A), kiełbaski wędzone (niestety nie wiem czyje), no i oczywiście żur kociołowy mieszany ręką Generalską. Dzisiaj tajemnicza biała masa Gostomska :slinka:
Wiele innych wspaniałości było, wybaczcie jak pominąłem.
Szkoda że cały dłuuugi rok czekać będzie trzeba na kolejny zlot.
Fotostory oczywiście uklecę :lol:

PS.
Zlot tak zacny, że mi wąs szlachecki wyrósł :D

Odpowiedz

Skocz do: