Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII Potyczki Młyńskie - Gostomia - Opłaty,wyżywienie.
Jeśli idzie o wyżywienie to temat pozostaje niezmieniony od lat.
Śniadania jak co roku zgodzili się przygotować nasi Gospodarze. Śniadania są naprawdę smaczne i pięknie podane. Obiady zapewnia firma cateringowa, bardzo smaczne i duże obiady.
Kolacje organizujemy we własnym zakresie.
Niech każdy przywiezie co może dobrego i imprezujemy wspólnie.
Ja przywiozę kociołek węgierski a i Generał zapewne jak co roku pojedzie ze swoim kociołkiem. Pamiętajmy że Alina i Piotr nie pobierają od nas żadnych opłat, a koszty przecież ponoszą. Doliczyłem jak poprzednio drobną opłatę zlotową, która może po części zrekompensuje wodę, prąd itp.

Koszt zlotu obejmujący trzy śniadania (16.VI-18.VI) i trzy obiady (15.VI-17.VI) oraz opłaty na dodatkowe napoje, pieczywo do kolacji, węgiel do grilla, woda, prąd itp. wynosi (w sumie - 140 zł - nieaktualne)

Uwaga - drobna zmiana. Doszliśmy do wniosku, że wspólnie zakupimy także mięso na grilla i do kociołka. Koszt 10zł od osoby.

Także aktualny koszt zlotu obejmujący trzy śniadania (16.VI-18.VI) i trzy obiady (15.VI-17.VI) oraz opłaty na dodatkowe napoje, pieczywo do kolacji, węgiel do grilla, woda, prąd itp. wynosi w sumie - 150 zł.

Nie zmienia się też forma opłat czyli albo opłaty za 1 dzień albo za całość.
Jednodniowa - jedno śniadanie, jeden obiad, opłata zlotowa - koszt 55 zł.
Trzydniowa - trzy śniadania, trzy obiady, opłata zlotowa - 150 zł.

Kwotę tę proszę wpłacić do dnia 04.06.2017. 
W tytule przelewu proszę wpisać Imię i Nazwisko oraz Nick forumowy (ułatwi mi to identyfikację) 

Nr konta

50 1020 5558 1111 1629 1990 0066
Paweł Nowak

Proponowane menu obiadowe.

1)     Befsztyk tatarski , rosół, piersi z kurczaka nadziewana brokułami i serem,  ziemniaki,  kapusta zasmażana 
2)     Jajo w szynce w galarecie,  gulaszowa , stek z karkówki w sosie cebulowym , kopytka ze szpinakiem , surówka
3)     Roladka z kurczaka w galarecie , krem z  brokułów z makaronem, schab pieczony w sosie myśliwskim , surówka , kluski śląskie

Gdyby ktoś chciał dania bez mięsa to proszę zgłosić mi na PW, nie ma problemu z zamówieniem dań wegetariańskich. 

Obiad w czwartek jest przewidziany na godzinę 16 a w pozostałe dni na 14

Lista osób, które dokonały wpłaty. 

1) Boulli + 1
2) Male
3) Seal69
4) Crisp + 3
5) Ricci
6) brainwreck
7) dziadek2 z żoną
8) Castleman + 1
9) GENERAŁ + 1
10) WINOLUB + 3 + 2x0,5
11) RAFAŁ URBAŃCZYK I ANIA
12) maciek19660714
13) ERIKOS +2
14) Witongo
15) KasiaZ + 1
16) zbynekkk + 1
17) bart78
18) TATAMI
19) ANECZKA_SA + 1 + 1 + 1
20) BERENIKA+2
21) ZDANEK
22) Han_ka
23) ELANUS
24) PawelMP + 3
25) Kilis
26) Tasmol + 1

Aktualizowane 12.06.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Drobna zmiana finansowa, w związku ze wspólnym zakupem mięska na grill i do kociołka. Info w poście wyżej.
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Mam nadzieję że nie będzie problemu jeżeli dokonam wszelkich opłat na miejscu w Gostomii ?
Krzysztof

I'm not Opinionated, I'm just Always Right
Odpowiedz
Będą bo katering muszę zapłacić wcześniej.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Crisp, jak jest problem, zapłacę za Ciebie i oddasz mi na zlocie.
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
(12-05-2017, 21:17)maciek19660714 napisał(a): Crisp, jak jest problem, zapłacę za Ciebie i oddasz mi na zlocie.

Dzięki Maćku za dobre chęci, Male już zaoferował pomoc i pewnie już zapłacił za mnie albo niebawem zapłaci.
Krzysztof

I'm not Opinionated, I'm just Always Right
Odpowiedz
Mam pytanie , będą ze mną dwie wnuczki w wieku 3 i 4 lat , ile mam zapłacić za ich wyżywieni?
Odpowiedz
Jeśli uznasz, że jedna porcja im wystarczy zapłać tylko za jedną.
Pozdrawiam, Paweł

Odpowiedz
Zaktualizowałem wpłaty, niestety ale kilka osób nie wpłaciło i rozumiem, że zrezygnowali z udziału?
Pozdrawiam, Paweł

Odpowiedz
Jutro zrobię przelew, oczywista oczywistość że nie rezygnuje. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Odpowiedz
(31-03-2017, 13:21)Boullii napisał(a): ...Kwotę tę proszę wpłacić do dnia 04.06.2017... 
Domena winiarzy i miodosytników "Po pierwsze cierpliwość" dzień się jeszcze nie skończył więc nie ma co skreślać uczestników.
Poza tym teraz są przelewy ekspresowe więc kto zapomniał to jeszcze zdąży.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Nie ma jak terapia szokowa :)

PS 
Dzisiaj i tak banki nie działają więc do północy i tak nic na koncie się nie zmieni. Poczekam jeszcze z dwa dni.
Pozdrawiam, Paweł

Odpowiedz
Tak łatwo się nie wywiniesz od naszego towarzystwa. ;-) Przelew poszedł. Dzięki za przypomnienie.
Pozdrawiam zbyszek
Odpowiedz
Zapłaciłam
Odpowiedz
jak zwykle lekko spozniona
zaplacilam :-)
Odpowiedz
Zaktualizowałem wpłaty.
Pozdrawiam, Paweł

Odpowiedz
Obiad w czwartek jest przewidziany na godzinę 16 a w pozostałe dni na 14.
Odpowiedz
My będziemy raczej koło 17tej.
Jeżeli można poczekajcie trochę, albo coś zostawcie dla nas :D
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
Własna piersią będę bronił Waszych porcji.
Pozdrawiam, Paweł

Odpowiedz
Super, pierś szeroka, uspokoiłeś nas :D
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
(08-06-2017, 17:07)Castleman napisał(a): My będziemy raczej koło 17tej.
....
Co tak późno? Jedziecie rowerem z Nowej Zelandii?
Odpowiedz
Paweł jakby co to ja + 1
Odpowiedz
Misterny plan wyżywienia wygląda następująco. Śniadania zapewniają nasi gospodarze, obiady dowiezie katering, kolacje organizujemy w własnym zakresie. W czwartek zapewne każdy będzie miał własną wałówkę, piątek - Generalski kociołek, sobota - grill lub odwrotnie (do uzgodnienia na miejscu). Na grilla przygotuję marynowane karczki. Dwa korzenne, dwa lekko pikantne i jeden ostry.
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje co można jeszcze przygotować to czekam na propozycje.
Pytanie do wegetarian. Co można przygotować dla Was na grilla?
Pozdrawiam, Paweł

Odpowiedz
Śniadania i obiady zamówione, karczki się marynują.
Pozdrawiam, Paweł

Skocz do: