Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIII Konkurs Win Domowych Łódź 2016
(31-10-2016, 00:54)Majerotto napisał(a): PS: Córa przyszła na świat! Kto chce i ma możliwość - kielich w górę  :pijemy:

Gratulacje dla mamy i taty. I i niech się zdrowo chowa!!!!!
:szampan: :szampan: :szampan: :szampan:
Odpowiedz
Gratulacje!!!
Trochę odbiegamy od tematu...
Mam nadzieję, że od środy zaczną napływać konkursowe wina.
Odpowiedz
Kurcze a jak ja napisałem "bul" celowo z błędem to jakiś przeuprzejmy moderator poprawił na poprawny ból. :D :D
Zapraszamy na stronę: Łódzki Klub Winiarzy.

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

"...Nikt się od miodu po ziemi nie toczy,
Miód tylko lepszej dodaje miny,
Najeża wąsy, stroi czupryny,
Moc leje w piersi, odwagę w oczy..."
Tomasz Zan
Odpowiedz
Winiarze forumowi - mobilizujcie się i w zielonych bordówkach dobrze zbalingowane , zaklasyfikowane i zabezpieczone wina przysyłajcie :) 

pozdrawiam
Darek
Odpowiedz
W tym roku zaszczyt przewodniczenia Konkursowi przypadł MNIE. Zatem kochani winiarze domowi - nie zawiedźcie mnie i ślijcie swoje wina na 8 KONKURS Win Domowych Łódź 2016 !!!  :pijemy:

PS - kto miałby ochotę uczestniczyć jako sędzia - please poinformować mnie, cobym mógł wnieść stosowne adnotacje na arkuszu konkursowym.
Odpowiedz
Moje gratulacje :spoko:
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Pierwsze butelki zostały dostarczone do Browinu. Póki co wszystkie butelki to zielone bordówki.
Proszę nie czekać na ostatnią chwilę aby wysłać butelki.
Już czas wysyłać.
Pozdrawiam Krzysztof

Łódzki Klub Winiarzy: strona główna, fachowe artykuły, przepisy, ogłoszenia.
Forum: porady, dyskusje, pomoc doświadczonych winiarzy.

Odpowiedz
Moje butelki dziś przejęła Poczta Polska.
Teraz wszystko w rękach donosicieli :)
- Mamo, mamo! Patrz! Statek!
- To nie statek, synku. To kuter.
- No, ale mamo, tam są ludzie!
- To nie ludzie... to rybacy.
Odpowiedz
(04-11-2016, 23:32)GENERAL AIDID napisał(a): W tym roku zaszczyt przewodniczenia Konkursowi przypadł MNIE. Zatem kochani winiarze domowi - nie zawiedźcie mnie i ślijcie swoje wina na 8 KONKURS Win Domowych Łódź 2016 !!!  :pijemy:

PS - kto miałby ochotę uczestniczyć jako sędzia - please poinformować mnie, cobym mógł wnieść stosowne adnotacje na arkuszu konkursowym.

Gratulacje dla Generała za podjęcie się tak zaszczytnej i godnej zaufania funkcji.Będziemy 
Mu pomagać ze wszystkich sił  ;)

pozdrawiam 
D.
Odpowiedz
Jak bym chciał wystawić wino ale zawsze coś musi wypaść.... :glowa_w_mur:
Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
Możesz wystawić wino, niekoniecznie siebie. Znaczy - osobiste stawiennictwo mile widziane, ale nie jest koniecznym warunkiem udziału reprezentacji w konkursie.
Odpowiedz
Podczas prób butelkowania z zamierzeniem wystawienia wina na konkurs zepsułem korkownicę. Albo jestem za silny albo korek był za twardy.
Teraz to już nic nie poradzę. Wino daleko na działce i już nie zdążę po nie pojechać.
Jak dożyję do przyszłego roku to wystawię jakieś winko.
Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
(09-11-2016, 19:04)jaguar5 6 napisał(a): Podczas prób butelkowania z zamierzeniem wystawienia wina na konkurs zepsułem korkownicę. Albo jestem za silny albo korek był za twardy.
Teraz to już nic nie poradzę. Wino daleko na działce i już nie zdążę po nie pojechać.
Jak dożyję do przyszłego roku to wystawię jakieś winko.

kurcze - wepchnij jakiś mniejszy , ręcznie też dasz radę :-(

pozdrawiam
Odpowiedz
Butelki zaczynają spływać do Biowinu, ale wtorek to już ostatni dzwonek, by wysłać reprezentantów piwniczek na konkurs. Wysyłka w środę to już na dwoje babka wróżyła, czy dotrze na czas.
Odpowiedz
Czy jest jakaś opcja, żeby dowiedzieć się czy winka dojechały cało?
To, czy w ogóle dojechały, mogę sprawdzić po nr listu przewozowego..ale w jakim stanie?
- Mamo, mamo! Patrz! Statek!
- To nie statek, synku. To kuter.
- No, ale mamo, tam są ludzie!
- To nie ludzie... to rybacy.
Odpowiedz
(11-11-2016, 20:28)Majerotto napisał(a): Czy jest jakaś opcja, żeby dowiedzieć się czy winka dojechały cało?
To, czy w ogóle dojechały, mogę sprawdzić po nr listu przewozowego..ale w jakim stanie?

Brak wiadomości to dobre wiadomości  ;)
Nic nam nie wiadomo żeby jakaś dotychczas dostarczona butelka była rozbita.
Pewność będziemy mieć w najbliższy piątek :-)

Pełnomocnik ma się skontaktować z Browinem w poniedziałek.Napisz na pw do Gen.Aidida  Shy

pozdrawiam
D.
Odpowiedz
Kochani, ostatnie odliczanie do konkursu rozpoczęte. Zapraszam wszystkich chętnych kibicować butelkom do Biowinu od godziny 10.00.
Ci, którzy jeszcze się wahają, wątpią w swoje siły, niedowierzają poczcie polskiej itd. itp. powinni się zmobilizować i w najbliższych godzinach posłać swe wina do Łodzi na ul. Pryncypalną.
Odpowiedz
Wina szerokim strumieniem spływają do Browinu ;-) .Wszystkie są całe ;-)

pozdrawiam
D.
Odpowiedz
Szkoda, że w sobotę kończę pracę o 6 rano. Pewnie bym przyjechał popatrzeć a tak to  :tylek:
Odpowiedz
Przyjedź. Na pewno jest jakiś Polski Ekspres, który Cię dostarczy.
Odpowiedz
General Ekspres będzie najszybszy :diabelek:
Krzysztof

Zapraszam na stronę:Piwo
i na tę stronę:Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych
Odpowiedz
Wystawcy dopisują, jutro wieczorem podam dokładną liczbę zgłoszonych trunków. JEST JESZCZE CZAS !!! (ale tylko dla tych, którzy dostarczą osobiście. Wysyłka jutro nie ma sensu).
Odpowiedz
A kiedy wyniki będą dostępne i gdzie?
Zapraszam na mój blog na FB

Swojskie Jadło

Odpowiedz
Jeżeli konkurs jest dedykowany dla wszelakich win domowych, to wypadałoby dać również szansę dla gronowych rocznika 2016. Uważam, że termin  konkursu dla tych win jest zdecydowanie przedwczesny.
Odpowiedz
Piotrze, wyślij wcześniejsze roczniki, ważna tylko odpowiednia butelka.
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz

Skocz do: